Сублімація

Сублімація – популярний метод друку на виробах

Ваша компанія має потребу в ефективних методах просування? До ваших послуг швейно-поліграфічне підприємство ТОВ «ПроСтиль». Ми створюємо виразні засоби комунікації за допомогою сублімаційного друку на прапори, прапорці та вимпели, футболки, бейсболки та чашки, і навіть на намети та штори. Сьогодні перетворити в рекламний матеріал можна все, що завгодно. Ми готові допомогти в створенні яскравих і привабливих засобів інформування про ваші товари, послуги і діяльності. Для цього використовуються сучасні технології, які відкривають широкі можливості в сфері реклами і формування образу компанії. Яскраві логотипи, емблеми і шеврони, нанесені на вироби за допомогою сублімації - досить ефектні і привертають увагу громадськості до бренду, отже, працюють на підвищення попиту на продукцію і послуги.

Сублімація Grawerton (Гравертон) – спосіб перенесення чорно-білих і повнокольорових зображень фотографічної якості на тканини та інші матеріали. Друк сублімації – найбільш екологічний, безпечний для виробу та навколишнього середовища вид високотехнологічного друку. У той же час і найдоступніший за вартістю рекламної продукції. Тому користується величезним попитом.

Які переваги отримує споживач:

  • Якісний результат – на виробі виходить дуже яскраве і насичене зображення.
  • Можливо надрукувати принт будь-якої складності, тиражем від 1 примірника.
  • Зображення відмінно витримують прання, не вигоряють на сонці і стійкі до термообробки.
  • Низька вартість готової продукції.

Для виконання сублімаційного перенесення малюнків використовуються тканини із синтетичною складовою. Оптимальні матеріали: атлас, габардин, штучний шовк, спеціальна сітка та інші. Друк сублімації ефектно лягає на тканину білого кольору, а на кольорових виробах можлива зміна принтів і порушується передача кольору.

Пропонуємо широкий спектр послуг з нанесення сублімації

Нанесення сублімаційних малюнків – це популярний і ефективний спосіб просування товару. Найпопулярніші послуги компанії:

  • друк сублімації на різних тканинах;
  • друк зображень на одязі;
  • пошиття та виготовлення прапорів, прапорців, вимпелів;
  • оформлення зображень на агітаційних наметах;
  • нанесення малюнків на рекламно-сувенірну продукцію.

Наша компанія виконує замовлення швидко, в найкоротші терміни. За допомогою надійного сервісу вироби доставляються поштою в будь-який регіон України. Скористайтеся послугами інтернет-магазину ProStil, замовляйте сублімаційний друк для брендування, і переконайтеся, що використання ефективних методів реклами – дуже вигідний і зручний варіант просування ваших товарів і послуг.

Повна версія

Мобільна версія