Друк сублімації на хустинках

Хустки
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Хустки 

 Розміри 5-20 шт. 20-50 шт. 51-100 шт. 101-300 від 300
70х70 см 120 грн. 96 грн. 80 грн. 75 грн. Дог.
Все про послугу

Ефектна методика друку на хустинках методом сублімації

Яскраві і виразні текстильні вироби від компанії ПроСтиль відрізняються оригінальністю і вишуканістю. Наші дизайнери мають величезний досвід у створенні рекламно-сувенірної продукції, завжди чуйно прислухаються до вимог дня і уважно вивчають споживчий ринок. Ми добре знаємо специфіку маркетингових технологій, які використовують сучасні технології брендування. На сайті магазину організовано цілодобовий продаж косинок з сублімацією, щоб наші клієнти могли оформити замовлення у зручний час.

У прагненні максимально привернути увагу організації використовують різні доступні способи реклами. При цьому для вирішення глобального завдання чимале значення має кожна дрібниця. І, щоб навіть незначні штрихи вносили в роботу ексклюзивну родзинку, важливо залучати до справи професіоналів. До речі, перш ніж купити косинку з сублімацією в Києві або іншому місті, споживач прагне для початку вивчити пропозиції виробників. А ми впевнені, що здатність продумувати і прораховувати кожну деталь – від фасонів і розмірів до кольору і фактури – наша вирішальна перевага. Менеджери інтернет-магазину запропонують слушну пораду під будь-яку промо-акцію, допоможуть вирішити принципові питання і, за необхідності, організують екстрене виконання та доставку замовлення в будь-який населений пункт в Україні.

Унікальний текстиль на службу бренду

Були часи, коли модні косинки повсюдно одягалися в якості бандани і особливою популярністю користувалися у молоді. Зараз актуальні косинки з сублімаційним друком на замовлення. Адже тепер за допомогою різних технологій друку можна створювати унікальні текстильні вироби. І бандани з якимись особливими тематичними зображеннями здатні привернути увагу величезної кількості людей. Звернувшись в компанію ProStil, ви зможете використовувати такий незвичайний елемент для реклами свого бренду.

Якщо нанести зображення на косинки за допомогою сублімації, то крім функціонального навантаження вони стануть ідеальним рекламним носієм інформації. Причому, такий виріб можна носити на шиї, як стильний елемент корпоративного костюма, що теж досить ефектно. До того ж, така косинка може служити прекрасним подарунком для учасників заходу або певної акції. Навіть для близьких людей подібна річ стане в нагоді як презент і справить враження. Все залежить від вашої здатності використовувати друк малюнків на хустинках творчо.

Купуйте з вигодою кращі товари в ProStil

Сучасний ринок рекламно-сувенірної продукції пропонує велику кількість варіантів створення бренду. У нашому магазині все налаштовано під ваші вимоги за кольором, фактурою тканини і варіантами нанесення зображень. Ми виклали настільки різноманітний перелік виробів, що кожен відвідувач зможе підібрати потрібний товар на свій смак. А друк сублімації на хустинках забезпечує прекрасну якість вихідного зображення.

По суті, колектив компанії ProStil створює по-справжньому ексклюзивні екземпляри і дарує клієнтам можливість отримувати унікальний продукт. При цьому ціна на косинки з сублімацією залишається доступною, адже ми все робимо самі і працюємо безпосередньо з клієнтом. Скористайтеся цією послугою і зробіть оптове замовлення, щоб отримати ще й додаткову знижку, яка позитивно впливає на підсумкову вартість товару. Ми виконуємо замовлення чітко, в обумовлені терміни і доставляємо швидко, за допомогою популярних поштових сервісів. Це ще одна перевага компанії.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія