Друк сублімації на краватках

Краватки
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Краватка

Розміри  5-20 шт. 20-50 шт. 51-100 шт.  101-200 шт.   від 200 шт.
 8 х155 см  300 грн.  250 грн.  170 грн.  Дог. Дог. 
Все про послугу

Модна краватка з малюнком – предмет ділового іміджу

Найчастіше стильні краватки виступають в ролі невід'ємного аксесуара в гардеробі ділової людини. Щоправда, в наш час допускається широкий погляд на стиль, тому дається більше свободи у виборі кольору, малюнка, фактури виробів. Та з деяких пір вони використовуються в якості елемента корпоративного стилю, який формує певний імідж організацій. Тому все частіше купують краватку на замовлення в якості корпоративних подарунків для співробітників підприємства або рекламно-сувенірної продукції. Виконується такий виріб, за бажанням замовника, в корпоративній кольоровій гамі з логотипами або символікою фірми.

За участю талановитих дизайнерів краватки навіть стають ексклюзивними авторськими роботами, вигідно подаючи ім'я престижної компанії. Супермаркет ПроСтиль запрошує любителів ексклюзиву купити краватку в Києві, використовуючи унікальну функцію замовлення за конкретними параметрами. Тут проявити своє творче начало може сам замовник. Залежно від мети замовника, формується дизайн. До ювілею або особливої чи знаменної дати компанії – як ексклюзивний сувенір; для проведення промо-акцій – виразний елемент уніформи; для заохочення співробітників – гарний аксесуар з оригінальним зображенням. І на нашому сайті знайдете досить великий вибір пропозицій такої продукції з оптимальною вартістю.

Замовляємо ексклюзивні подарунки в магазині

Друковані малюнки на краватках надають виробам ошатності й привабливості. Для ваших акцій потрібна партія корпоративної атрибутики, а може хочете зробити ексклюзивний подарунок другу, тоді кращий варіант – пошукати в інтернет-супермаркеті ProStil. Тут навіть можна замовити ексклюзивний товар певної форми і розміру з оригінальним дизайном. Ми пропонуємо цікаві моделі яскравих, нарядних краваток. Для невеликого тиражу відмінно підходить друк сублімації на краватку, щоб нанести складні повнокольорові малюнки, незвичайні написи або фотографії.

Гідною прикрасою для краватки буде фірмовий символ компанії, емблема улюбленої спортивної команди або логотип автомобіля. Причому, якість виробу виходить чудова, зображення чітко проглядається до дрібних деталей. Така краватка буде прекрасним і неординарним подарунком, який виділяє володаря в колі друзів і співробітників. А ціна, незалежно від складності виконаної роботи і витрачених матеріалів, буде цілком прийнятною. Адже підприємство не користується послугами посередників, виготовляє корпоративний текстиль самостійно. Тому замовляти нанесення зображень на краватки для масових акцій дуже вигідно. Магазин надає приємні знижки на оптові закупівлі.

Оптимальне он-лайн замовлення і швидка доставка

Для виготовлення модних корпоративних краваток компанія ProStil використовує різні матеріали і технології. Продаж краваток на інтернет-сайті має на увазі також доставку виробів в будь-який регіон України. Таким чином кожен покупець зі свого комп'ютера зможе переглянути асортимент пропонованих якісних товарів і підібрати необхідний екземпляр для свого конкретного випадку або зробити персональне замовлення. Вартість роботи розраховується індивідуально. Найчастіше для виконання замовлення потрібно не багато часу. Таким чином, клієнти заощаджують і час, і гроші. А отримують надзвичайно гарні та якісні вироби.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія