Комп'ютерна вишивка

 

Стародавній спосіб індивідуального прояву краси

З самого початку історії людства люди прагнули до самовираження. Переслідуючи цю мету, винаходили все нові способи прикраси одяг та речі для свого житла. І одним з таких методів прояву індивідуальності стала вишивка. Вважають, що з появою кам'яних голок стародавні люди змогли не тільки зшити одяг, але і нанести зображення на нього. З тих пір це мистецтво активно розвивалося і удосконалювалося протягом багатьох сотень років. Але прогрес не стоїть на місці, і, прагнучи якось спростити кропіткий ручний процес прикраси матеріалів за допомогою голки і нитки, французький винахідник в 1821 році вперше створив машинку для вишивання. А в другій половині ХХ століття, з розвитком комп'ютерних технологій, з'явилися і спеціальні програми, які доповнили існуючі технології і дозволили не тільки автоматизувати процес і збільшити обсяги виробництва, але і значно розширити спектр технік, стилів, візерунків, орнаментів і т.п. Так з'явилася комп'ютерна вишивка на виробах.

Комп'ютерна вишивка – гідний вибір

Вишивка дарує чудо, додає теплоти і гармонії в будь-який образ чи інтер'єр. Але в сучасному світі застосування цього виду мистецтва знайшлося не тільки в побуті. Його почали використовувати і в рекламних цілях. Просуваючи свій товар на ринок, виробники активно застосовують друк малюнків на тканині і вишивку на виробах: наносять логотипи і корпоративну символіку на футболки, кепки, спецодяг, прапори, шеврони і багато іншого. Комп'ютерна вишивка на замовлення при цьому користується великим попитом. Але це й не дивно, чимало переваг вона має над іншими способами нанесення зображень. До основних можна віднести:

  • дорогий і ефектний вигляд (логотипи, нанесені цим методом, виглядають на текстилі особливо елегантно і органічно);
  • багата кольорова гама - дозволяє підібрати кольори максимально наближені до шкали Pantone;
  • можливість використовувати складні малюнки (спеціальна машина здатна робити навіть найдрібніші стежки і з точністю відтворити один і той же малюнок безліч разів);
  • об'ємна фактура;
  • висока стійкість забарвлення ниток (нитки не руйнуються під впливом хімічних складів, не вицвітають і не тьмяніють від прання, не вигоряють на сонці і надовго зберігають свій вигляд);
  • довговічність і зносостійкість (НЕ кошлатий, не тріскається в агресивному середовищі і не розходиться по швах).

Висока якість товарів і обслуговування

Інтернет-супермаркет ProStil дає можливість замовити і купити вироби з комп'ютерною вишивкою в Києві й інших містах України. Індивідуально розроблений дизайн не тільки прикрасить ваші речі, але і додасть особливого шарму. Ми гарантуємо якість своїх товарів і впевнені, що зображення, нанесене цим методом, прослужить не менше, ніж сам виріб.

Якщо ви хочете підкреслити статус вашої організації або зробити приємний подарунок близькій людині, а можливо і просто придбати оригінальну річ для себе - інтернет-магазин Prostil завжди готовий прийти на допомогу. Продаж товарів на сайті ведеться цілодобово. А послуга зворотного зв'язку, дозволяє проконсультуватися по всіх питаннях з менеджерами компанії. За допомогою тієї ж опції, можна дізнатися яким чином формується ціна на вироби з комп'ютерною вишивкою і які обсяги замовлення здатні вплинути на вартість. Рівень обслуговування, якість продукції і різні акційні пропозиції від компанії ProStil приємно вас здивують. А це означає, що ви обов'язково захочете повернутися до нас знову!

Повна версія

Мобільна версія