Літній спецодяг Hoegert

Товари 1-24 з 60
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Літній спецодяг: кращі пропозиції від ProStil

Засоби індивідуального захисту мають чітке унормування за факторами небезпеки, за професіями і навіть стосовно пори року. Звичайно ж, не можливо взимку працювати в літньому одязі і навпаки. Точно так саме зі спецівкою. Для літнього періоду існує одяг, що відповідає вимогам щодо захисту організму людини від чинників іншого порядку: перегрівання, волога, пил. У кожного типу захисного одягу свої особливості й призначення. Все це ретельно враховується в пропозиції від ProStil. Це популярний інтернет-супермаркет з повним асортиментом товарів, призначених для забезпечення охорони праці та безпеки на виробництві, а також в побутових умовах. Продаж літнього спецодягу сьогодні зустрічається повсюдно, от тільки не завжди товар влаштовує покупця. Тому ми не тільки добре усвідомлюємо важливість даного напрямку і для підприємств, і для людей. Ми враховуємо всі сучасні тенденції щодо забезпечення якості та комфорту, за вибором матеріалів та дизайном виробів. А найголовніше – власне високотехнологічне виробництво дозволяє нам запропонувати споживачеві товар високої якості з досить низькою ціною!

Якісний одяг для працівників господарств

Надійний захист організму конкретного співробітника від шкідливих виробничих факторів – запорука стабільної і ефективної роботи цілого виробництва. Зрозуміло, вимогами Державних Стандартів в Україні передбачені чіткі характеристики виробництва і відповідні їм захисні засоби. Але високі ціни на спецодяг і низька якість ЗІЗ часто нівелюють всю ідею безпечної праці. Саме тому в супермаркеті ПроСтиль основний акцент зроблено на сучасних зручних в експлуатації міцних матеріалах, здатних надійно захистити організм людини. Крім того, ми віддаємо перевагу натуральним тканинам, котрі мають хорошу гігроскопічність і високу повітропроникність, що в літку найважливіше для захисту від перегрівання. Наші вироби зручні у використанні, надійні в експлуатації, мають необхідну міцність і презентабельний вигляд. Бажаєте купити спецодяг в Києві чи іншому регіоні країни - не втрачайте час на тривалі пошуки і переговори з постачальниками. Заходьте на сайт, тут за лічені хвилини за допомогою зручної системи навігації легко підібрати і замовити необхідні вироби. Причому, на одному ресурсі знайдете всі категорії товарів з гарантованою якістю і доступними цінами.

Замовляємо спецодяг під корпоративний стиль підприємства

На сайті магазину продаж літнього спецодягу – лише один з видів широкого спектру послуг. У наш час на солідному підприємстві до функціональних вимог додаються ще й естетичні. Поважний роботодавець бажає отримувати костюми з логотипами і розпізнавальними знаками, які сформують унікальний вигляд співробітників і забезпечать певну мотивацію. Наш супермаркет пропонує споживачам і пошити спецодяг на замовлення. Під конкретний запит можна адаптувати колір виробів, сформувати необхідний розмірний ряд, а також надрукувати логотипи. За допомогою сучасних технологій ми не тільки забезпечуємо корпоративний стиль компанії, а й надаємо зручні знижки на оптове замовлення. ProStil – це інтернет-магазин, який подбає про достойні якості робочого костюма для ваших підлеглих.

 

Повна версія

Мобільна версія