Виготовлення агітаційних накидок (манішки)

Накидки агітаційні, манішки
Замовте нанесення сублімації
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Промо накидка 

 Розміри 5-20 шт. 20-50 шт. 51-100 101-200 від 200
45х70 см 105 грн. 100 грн. 85 грн. 77 грн. Дог.

 

*У таблиці наведено вартість за саму накидку – БЕЗ друку. 

  • Матеріал — болонья (100% поліестер).
  • Колір — білий.
  • Накидка з вирізом для голови і зав'язками з боків.

Додатково можна нанести будь-який лого, аж до 100% покриття зображенням з обох боків.

Вартість нанесення малюнка залежить від кількості виробів і розміру друку. Орієнтовно від 250 грн/м2.

Все про послугу

Агітаційні накидки з якісною сублімацією

В останні роки різноманітність вуличних акцій соціального характеру, політичних мітингів, демонстрацій протесту або розважальних заходів зажадало розробки нових ідей щодо агітаційних виробів. Інтернет-магазин ProStil пропонує увазі організаторів подібних заходів промо-накидки на замовлення. Такі вироби дають можливість рекламним агентам або партійним агітаторам привертати увагу оточуючих, виділяючись у натовпі яскравими логотипами, корпоративними фарбами і виразними специфічними написами. Ми виконуємо високоякісний друк малюнків на накидках за допомогою сучасних технологій і відповідно до визначених стандартів.

У нас ви отримаєте за хорошу вартість вироби з оригінальним дизайном для корпоративних, національних, рекламно-сувенірних, спортивних заходів або для автозаправок і автосалонів, виставок і презентацій, чм будь-якого призначення. Спеціалісти компанії використовують такі тканини, як атлас, габардин, штучний шовк або поліестер, залежно від ідей заходу та побажань замовника. Професійна команда дизайнерів і майстрів швейного виробництва в найкоротші терміни здатна створювати красиві різноманітні фасони необхідних розмірів і нанести зображення на накидки.

Виробництво промо-одягу за допомогою сучасних технологій

Найоптимальнішим способом виготовлення накидок давно вважається метод сублімаційного нанесення зображень. Він дає відмінну фотографічну чіткість картинки і високу якість передачі кольорів. Цей спосіб дозволяє переносити повнокольорові зображення на будь-який предмет або одяг, зшитий із синтетичної тканини. З його допомогою виходять чудові накидки, банери, футболки, майки, краватки для промо-акцій. Наявність поліестрових волокон в тканинах не менше 70% дозволяє створювати зручні і довговічні вироби. Друк сублімації на накидках виконується в нашому інтернет-магазині різними способами: з одного боку або з двох, у вигляді дзеркального зображення. До переваг можна віднести легку підготовку матеріалу, високу швидкість і низьку собівартість. А головне, можна виконувати навіть невеликий тираж виробів.

Друк зображень на накидках виконується методом термо-преса з використанням сублімаційного чорнила. Це не шкодить однорідній структурі матеріалів, тому виходять м'які вироби з яскравою і гладкою картинкою.

Купити накидки відмінної якості в інтернет-магазині

Найоптимальніший варіант швидко купити накидки в Києві та інших містах по вигідній ціні – скористатися послугами інтернет-супермаркета ProStil. В першу чергу, тут можна замовляти товар в будь-якій кількості. Ми застосовуємо екологічно чисті матеріали, стійкі до впливу зовнішніх факторів. При необхідності, такі вироби легко випрати і попрасувати, не побоюючись пошкодження зображень. Вони не втрачають яскравих кольорів і завжди зберігають відмінний презентабельний вигляд.

Продаж накидок на сайті компанії передбачає хороші знижки, а також доставку товару в будь-який регіон України, згідно з обумовленими термінами. Замовляючи промо-одяг в нашому магазині, ви зможете вигідно економити час і гроші.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія