Вишивка логотипів

Вишивка логотипів
Замовте нанесення вишивки
Нанесемо будь-який логотип, малюнок або напис.
Виробництво від 2-х днів
0 (800) 330-795

Дзвінки безкоштовні

Все про послугу

 

Компютерна вишивка як спосіб виробництва логотипів та емблем

Будь-яка серйозна компанія вважає за краще нанести свій логотип на більшість предметів, з якими пов'язана діяльність. Офісна уніформа і робочий одяг в першу чергу позначаються відмінними знаками організації. Корпоративна культура передбачає загальний стиль одягу для співробітників, в якому важлива роль відводиться логотипу компанії.

В даний час набуло популярності використання корпоративної символіки на спецодязі для різних заходів, які проводить організація. Це можуть бути корпоративні вечірки і виїзди на природу, командні тренінги і спортивні змагання, екскурсії та подорожі. Щоб відрізнити своїх співробітників від інших чи з метою прихованої реклами дуже часто використовується корпоративний одяг, прикрашена логотипами компанії.

Розширюється використання емблем і у виробництві форми для спортивних команд, та у виготовленні шкільної форми. Сьогодні кожна школа країни має свою символіку, яка наноситься в якості емблеми на шкільний піджак учня.

Сучасні вимоги до оформлення спецодягу

Найбільш актуальною тенденцією у виготовленні логотипів стала машинна вишивка. Вироби, виконані таким способом, гарно сприймаються на футболках та іншому одязі.

Наша компанія пропонує емблеми та логотипи, виконані тільки з високоякісних матеріалів, що надає виробам високу зносостійкість. Крім того, кожен логотип, створений за допомогою машинної вишивки, стійкий до прання та хімічного чищення. При постійному догляді кольори на емблемі залишаться такими ж насиченими і яскравими, як і в перший день покупки.

На сайті ProStil представлено логотипи та емблеми, якими можна прикрасити:

  • офісну уніформу організації;
  • робочий одяг службовців підприємства;
  • спецодяг певних організацій;
  • форму спортивних команд;
  • одяг для корпоративів, офісних свят і змагань;
  • корпоративні аксесуари: кепки, сумки і рюкзаки;
  • шкільну форму.

Як зробити замовлення на виготовлення логотипів?

Ціна на певну емблему залежить від її розмірів, а також кількості примірників. Існує гнучка система знижок на кожну партію товару, в залежності від кількості одиниць виробів в ній.

Щоб замовити логотип, потрібно визначитися з ескізом і зв'язатися зі співробітниками компанії будь-яким зручним для клієнта способом. Інтернет-магазин працює цілодобово, що без сумніву зручно в першу чергу для покупців і замовників.

Потрібна консультація?
Для отримання більш детальної інформації та розрахунку нанесення логотипу звертайтесь за телефоном або prostil.com.ua@gmail.com
0 (800) 330-795
Дзвінки безкоштовні

Повна версія

Мобільна версія