Промоодяг і трикотаж

Товари 1-11 з 11
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Залучення уваги, як спосіб реклами бренду

Продаж промо-одягу і трикотажу – один з найпопулярніших розділів інтернет-супермаркету ProStil. І, звичайно ж, для такого попиту існує безліч об'єктивних причин. Ще в давні часи, коли тільки починали формуватися різні касти і ремісничі цехи, їх учасники намагалися якось позначити себе на тлі інших людей. Так, наприклад, кухарів стали впізнавати по білих високих ковпаках і халатах, візників – по теплих кожухах, ковалів – за міцним шкіряним фартухом і так далі. З тих пір необхідність в візуальної ідентифікації тільки зростала. В умовах розвитку ринкових відносин і величезної конкуренції на світовому ринку товарів і послуг, кожна фірма намагається виділитися на тлі інших і врізатися в пам'ять споживача хоч маленькою, та дуже виразною особливістю. Так почали розробляти фірмовий стиль і уніформу для співробітників. А нині особлива увага приділяється ще й рекламі. Так, останнім часом чималу популярність в Україні завоювали промо-акції. І не дивно, адже в усьому світі їх ефективність вже давно ні в кого не викликає сумнівів.

Легкий спосіб отримати якісний промо-одяг

Організація рекламних акцій вимагає певних зусиль і уваги. Кожна деталь має значення, особливо, промо-одяг. Це підсилює ефект рекламного впливу на споживача і в той же час дозволяє реалізувати будь-які креативні рішення. Саме тому спеціальний одяг і трикотаж на замовлення – найкращий вибір для таких справ. І тут підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» готова до послуг. Навіть найпростіші елементи одягу або інших трикотажних виробів, таких, як футболки, кепки, фартухи, рукавиці, шарфи і багато іншого, ми здатні перетворити в яскравий і інформативний промо-одяг. Для створення бренду є все необхідне, включаючи технології сублімації, шовкографії і комп'ютерної вишивки, за допомогою яких можна наносити зображення на спецодяг та інші вироби будь-якої складності, створюючи необхідний ефект.

Висока якість за низькою ціною

Ціни на вироби, оформлені методом брендування готових трикотажних виробів, відносно низькі. До того ж, в інтернет-супермаркеті ProStil для постійних і оптових покупців діє система знижок, що відчутно впливає на підсумкову вартість замовлення. Користуючись нашими послугами, ви завжди будете у виграші: висока якість, низькі ціни, чітке дотримання термінів і швидка доставка продукції – далеко не повний перелік переваг, які отримує кожен наш клієнт. Купити промо-одяг і трикотаж в Києві та інших містах нашої держави – дуже легко. Використовуйте послугу on-line замовлення на нашому сайті, вона цілодобово доступна всім відвідувачам. Або залишайте заявку в розділі зворотного зв'язку. Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом, допоможуть сформулювати вимоги до виробу і дадуть відповіді на всі питання. Який би спосіб ви не обрали, обов'язково залишитеся задоволені і якістю товарів, і обслуговуванням.

 

 

Повна версія

Мобільна версія