Жилети для сільського господарства

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Захисні жилети для працівників села

Майже всі справи на селі ведуться надворі, тож, часто виникає необхідність виконання робіт при несприятливих погодних умовах. Та не виключається й праця в гаражі, у стайні чи на фермі, де забруднення виробничих приміщень звичайне явище. Ці фактори можуть викликати випадки тимчасової втрати працездатності. Спеціальний одяг істотно знижує ці ризики. Жилети для працівників будуть гарним засобом індивідуального захисту періодичного застосування. У виробничій діяльності садівницьких товариств, теплиць, польових робіт такі вироби згодяться при зміні температури і забезпечать додатковий захист від холоду й вітру. У міжсезоння вони надійно захищають від дощу і протягів.

Жилети для сільського господарства, запропоновані на сайті магазину ProStil, гармонійно поєднується з іншими спеціальними засобами захисту: костюмами, куртками, халатами, брюками, напівкомбінезонами, фартухами і нарукавниками. Всі ці вироби досить практичні, доступні за ціною, не утрудняють рухів під час активних фізичних дій.

Як підібрати спецодяг?

При виборі жилетів поцікавтеся експлуатаційними характеристиками тканин, з яких пошиті ці вироби. Спецодяг для працівників саду істотно відрізняється від спецодягу для механізаторів. Необхідно враховувати індивідуальні особливості виробничих процесів. Наприклад, при пошитті одягу для механізаторів, рекомендуються тканини з наступними характеристиками:

  • стійкість до витирання;
  • здатність протистояти механічному впливу;
  • стійкість до засобів хімічної чистки.

Це пояснюється необхідністю виробництва слюсарних робіт, постійного контакту з паливно-мастильними матеріалами в процесі роботи. Найбільш повно цим вимогам відповідають сумішеві тканини, котрі містять в своєму складі поліестер. Бавовняні тканини частіше застосовують у випадках, коли жилети повинні мати підвищену вентиляцію і гарну гігроскопічність, наприклад, для роботи в саду, на зерносховищі. А щоб максимально врахувати ці нюанси рекомендуємо замовити індивідуальний пошив спецодягу.

Купити серійні вироби, чи замовити індивідуальний пошив

Інтернет-магазин Prostil поряд з серійними моделями спецодягу для сільського господарства, пропонує вам скористатися послугами з індивідуального пошиття. Замовляйте на сайті спеціальний одяг, що відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних норм і специфіці виробництва.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб, із застосуванням гнучкої системи знижок, можлива доставка. Чекаємо ваших замовлень.

Повна версія

Мобільна версія