Куртки для сільського господарства

Товари 1-6 з 6
 

На що звернути увагу при виборі куртки для сільського господарства

Виконання технологічних операцій в сільському господарстві пов'язане з необхідністю дотримання безпеки праці. Правильно підібрана куртка влітку захищає від бруду та пошкоджень, а в періоди демісезонних чи зимових робіт сприяє зниженню рівня простудних захворювань, забезпечуючи захист зайнятих в сільському господарстві людей від температурних перепадів. Такий одяг широко використовується здебільшого для чоловіків – садівників, при обслуговуванні теплиць, під час ремонту сільгосптехніки, на молочних фермах, на токах і елеваторах. Практично всі ці справи виконуються в умовах періодичної зміни температури, або тривалого перебування на роботі під впливом знижених і високих температур.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» рекомендує для кожного випадку відповідні вироби:

  • Стандартна захисна куртка має прямий, подовжений крій. Такий фасон не сковує рухів під час активних фізичний дій і надійно прикриває поперекову область від протягів. Застібкою служать гудзики чи замок-блискавка, прикриті вітрозахисним клапаном від продування.
  • Рукави в зимовому варіанті закінчуються трикотажними манжетами, котрі перешкоджають попаданню снігу. На талії і внизу є стягуючі шнури. В наявності як мінімум чотири кишені, верхні обладнані замками-блискавками. Передбачено комір зі штучного хутра і капюшон із застібками. Утеплювачем служить ватин або синтепон. Пакет матеріалів для утеплення прошивається, це перешкоджає його деформації при тривалому використанні виробу.
  • Для роботи в умовах підвищеної вологості або опадів, виготовляється спецодяг з тканин з водовідштовхувальним просоченням.
  • Для безпечної виробничої діяльності в темний час доби або при поганій видимості краще використовувати куртки, оснащені смугами із світловідбивного матеріалу.

При пошитті такого одягу використовуються тканини змішаної групи з високою щільністю, їх легше чистити і прати, та й термін їх експлуатації значно вищий. Для досягнення максимального результату від застосування спецодягу, рекомендується замовити індивідуальний пошив. Це дозволить врахувати всі особливості виробничих процесів.

Асортимент спеціального одягу для сільгоспробіт

Інтернет-магазин ProStil пропонує моделювання та пошиття спецодягу будь-якої категорії складності. Поряд з цим, ви можете купити готові типові вироби: куртки, костюми, напівкомбінезони, штани, жилети, халати, фартухи і нарукавники. Вся продукція забезпечується сертифікатами відповідності, задовольняючи вимоги нормативних документів з охорони праці. Продаж здійснюється з застосуванням зручних форм оплати, оптом і в роздріб. Ми гарантуємо високу якість і низькі ціни. Спеціальні робочі куртки стануть надійним засобом індивідуального захисту для сільгоспробіт.

Повна версія

Мобільна версія