Фартухи і нарукавники для сільгоспробіт

Товари 1-9 з 9
 

Підбір тканин для спеціального одягу

У сільськогосподарських роботах, крім основної спецодягу, широко застосовуються додаткові елементи, як фартухи і нарукавники. Вони використовуються для захисту від пошкодження та забруднень робочого одягу працівниками теплиць, зоотехніками, доярками, механізаторами та ін. Для обробки садів отрутохімікатами використовується спеціальний одяг, в повний комплект якої входять фартухи і нарукавники з прогумованих тканин. У тих випадках, коли виробничий процес не вимагає обов'язкової наявності спецодягу, фартухи і нарукавники служать захистом для повсякденного одягу. При уявній простоті, фартухи і нарукавники для сільського господарства досить ефективні в застосуванні. Цьому сприяє різноманіття тканин, використовуваних при їх виготовленні. Такий простий і зручний захист став популярним навіть в домашньому господарстві. А додатковою перевагою стає доступна ціна виробів.

Де купити спецодяг для садівників, зоотехніків, механізаторів

Інтернет-магазин Prostil пропонує спеціальний одяг власного виробництва для сільського господарства: костюми, брюки, напівкомбінезони, жилети, куртки, халати. Наші дизайнери допоможуть вам вибрати товари, що задовольнять ваші потреби і відповідають вимогам ДСТУ. При замовлені на індивідуальний пошив підберуть оптимальні матеріали, розроблять макет майбутнього виробу. 

  • Для експлуатації в умовах підвищеної вологості, при роботах, пов'язаних з тривалим контактом з водою, виготовляються вироби з прогумованої тканини болонья.
  • Фартухи і нарукавники з брезенту знайшли своє застосування в механічних майстернях, при веденні газозварювальних робіт. Вони забезпечують захист від бризок і іскор розплавленого металу за рахунок грубої текстури тканини і вогнестійкої просочення.
  • Вироби, виготовлені з натуральних матеріалів, типу діагональ або бязь, забезпечують комфортні умови праці робітникам складів і ветеринарних служб, доярок та ін.

Конструктивно серійні фартухи і нарукавники максимально прості. По ширині регулюються за допомогою зав'язок, мають накладну кишеню. Стійка фіксація нарукавників на ліктях і зап'ястках забезпечується за допомогою вшитих резинок. Якщо серійні вироби не повністю відповідають специфіці конкретних виробничих процесів, компанія враховує всі індивідуальні побажання щодо пошиву. Всі вироби мають досить сучасний вигляд, адже пошиття здійснюється на сучасному швейному обладнанні.

Поряд з цим, на сайті можна підібрати зі складу нашого підприємства вже готові типові моделі спецодягу й ЗІЗ для сільського господарства. Продаж здійснюється оптом і в роздріб, із застосуванням зручної форми оплати. Користуйтеся послугами професіоналів.

Повна версія

Мобільна версія