Напівкомбінезони для сільського господарства

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Яким повинен бути напівкомбінезон механізатора

Умови праці в сільському господарстві мають свої специфічні особливості. В основному виробнича діяльність здійснюється поза приміщеннями або в умовах частої зміни температурних режимів. Згідно з державними стандартами з охорони праці для певних категорій, зайнятих у сільгоспвиробництві, також передбачається використання спецодягу. Відмінний варіант забезпечити захист від забруднень та несприятливих кліматичних факторів – практичний комбінезон. І не дивно, що він має дуже широке застосування в цій галузі народного господарства. Цей досить зручний, багатофункціональний одяг, приваблює практичністю і доступною ціною. Їх по достоїнству оцінили працівники теплиць, тваринники, механізатори, сільські будівельники. Селяни часто використовують комбінезони й у домашньому господарстві, адже вони не обмежують рухів, добре підганяються по росту, забезпечує комфортні умови праці під час активних фізичних дій.

Спеціалізоване підприємство пропонує свої послуги

Інтернет-магазин ProStil пропонує клієнтам доступні по ціні комбінезони для сільського господарства. У конструкції виробу передбачені дві прорізні кишені на боках у поєднанні з додатковою накладною кишенею на грудях. З'єднання спинки з нагрудником здійснюється за допомогою шлейок з фастексами. З обох сторін є бічні застібки, на гульфіку вшитий замок-блискавка. У зимових варіантах напівкомбінезон утепляється шарами синтепону. При виконанні робіт підвищеної небезпеки застосовуються вироби зі світловідбиваючими елементами, які наносяться на обидві штанини внизу, у вигляді смуг 50 мм.

Належно підбираються тканини для пошиття спецодягу, найчастіше – сумішеві тканини підвищеної щільності. Як показує практика, вироби з таких матеріалів стійкі до забруднень і механічних пошкоджень. Вони універсальні у своєму застосуванні і підходять для працівників садів, теплиць, ферм, механіків та механізаторів. Важливим є те, що ці тканини легко піддаються чищенню і пранню, не схильні до усадки. Комбінезони легко комплектуються з іншими видами спецодягу: куртки, жилети, халати, фартухи.

На сайті підприємства-виробника спецодягу: компанії «ПроСтиль» можна купити базові моделі або замовити індивідуальний пошив за визначеними параметрами та особливим дизайном. Продаж товару ведеться оптом і в роздріб. При пошитті використовується новітнє швейне обладнання, що дозволяє створювати спецодяг бездоганної якості. Відвідайте наш інтернет-магазин і переконайтеся в цьому самі.

Повна версія

Мобільна версія