Халати для сільського господарства

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Халати робочі для сільського господарства

Згідно з вимогами санітарно-гігієнічних норм, працівники, зайняті в сфері сільського господарства, повинні бути забезпечені спеціальним одягом. Ці засоби застосовуються з метою захисту від виробничих забруднень, механічних пошкоджень. Халати використовуються в якості спецодягу для працівників ферм, теплиць, садівників і городників, зоотехніків і ветеринарів. Такий широкий спектр застосування пояснюється універсальністю цього виробу і його доступною ціною. При виконанні робіт, пов'язаних з забрудненнями, вони надійно захищають робочий або повсякденний одяг. Вони незамінні для працівників садків під час побілки дерев, для ветеринарів при огляді тварин і т. п. Специфічні особливості виробничих процесів в сільському господарстві вимагають ретельного підбору матеріалів, з яких виготовляється спецодяг.

Спецодяг для складних умов роботи

Серійні халати для сільського господарства шиють із застосуванням бавовняних і змішаних тканин. Перевага в кожному конкретному випадку віддається тим матеріалам, які забезпечують максимальний ступінь захисту і комфорт для даного виду трудової діяльності. Бавовняна тканина, як діагональ, забезпечує хорошу вентиляцію спецодягу, покращене вологопоглинання, але гірше піддається чищенню після забруднення. Сумішеві тканини покращують сприйнятливість одягу до хімічної обробки миючими засобами. Такі матеріали більш стійкі до витирання, менше схильні до усадки після прання.

Існують чоловічі та жіночі варіанти халатів. Чоловічі халати частіше бувають темних кольорів, мають прямі рукави з манжетами на ґудзиках. По талії вшивається пояс, комір відкладний. У моделі передбачені дві накладні кишені. В жіночій моделі відкладний комір облямований кантом. При виборі тканин перевага віддається більш яскравим і світлим забарвленням. Застосовуються синтетичні тканини, такі як габардин, що дозволяє виготовляти під замовлення модельні халати всіляких фасонів. Завдяки своїй універсальності, халати для сільгоспробіт прекрасно поєднуються з таким спецодягом, як штани, напівкомбінезони, жилети, фартухи і нарукавники.

Стандартні вироби і пошиття спецодягу на замовлення

До ваших послуг інтернет-магазин Prostil. У нас ви зможете зупинити свій вибір на типових моделях спецодягу або замовити пошиття по вашому ескізу. Наші дизайнери допоможуть у виборі матеріалів і фасону майбутнього виробу. Продаж здійснюється оптом і в роздріб із зручною для вас формою оплати. Контроль якості на всіх етапах виготовлення, дотримання Стандартів ДСТУ EN ISO. Ми виконаємо замовлення будь-якої категорії складності.

Повна версія

Мобільна версія