Костюми для сільського господарства

Товари 1-11 з 11
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вибір спецодягу для різноманітних сільських справ

У сільському господарстві практично не буває роботи, не пов'язаної з можливістю забруднення та механічних пошкоджень. Дбайливі господарі для захисту робочих запасаються спеціальним одягом, котрий підходить для відповідної сфери господарства. Так, у працівників теплиць і городників, у тваринників частіше побачимо халати й фартухи. А от механізатори, садоводи, ремонтники забезпечуються костюмами чи комбінезонами. Залежно від специфіки виробництва і пори року комплектність одягу теж відрізняється, адже на зиму додають ще й теплий одяг.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» має чимало якісних виробів для оптових і поодиноких покупців. Адже спецівку використовують і в підрозділах крупних аграрних господарств, і в домашньому господарстві – на городі чи в садку, біля тварин, на дачі. При виготовленні спецодягу враховуються всі вимоги по техніці безпеки, що пред'являються до конкретного виробничого процесу. Це знаходить своє відображення в підборі спеціальних тканин, а також у виборі фасону виробів. В окремих випадках, коли у замовника є бажання доповнити типовий одяг спеціальними нашивками, логотипами чи іншими елементами брендування, ми приймаємо замовлення на індивідуальний пошив.

Виготовлення та продаж якісного спеціального одягу

В інтернет-супермаркеті ProStil ви підберете якісні костюми різного призначення в готових комплектах, або окремо – напівкомбінезони, куртки, штани, жилети. Всі вироби виготовляються в повній відповідності до санітарно-гігієнічних норм і вимог ДСТУ. Куртка має прямий подовжений крій, з двома накладними кишенями. Зліва на грудях додаткова кишеня. Регулювання по ширині здійснюється за допомогою вшитих на талії резинок. На ліктях нашиті спеціальні накладки. Штани й напівкомбінезони мають додаткове посилення на колінах. У брюках передбачено широкий посилений пояс, він надійно захищає область попереку. У зимових варіантах вироби утеплені ватином, куртка має хутряний комір, або капюшон. Такий одяг забезпечує комфортні умови праці при роботі в несприятливих температурних режимах. Їх купують для працівників садів, теплиць, птахоферм, автомайстерень, елеваторів. Застосування утеплених костюмів знижує кількість простудних захворювань в осінньо-зимовий період, підвищує результативність праці.

При виборі тканин перевага віддається сумішевим матеріалам. Адже віскозні волокна в поєднанні з бавовною збільшують зносостійкість спецодягу, полегшують процес хімічної чистки і прання. Пошиття виконується на сучасному обладнанні з застосуванням передових технологій. Ми пропонуємо клієнтам найвигідніші ціни і зручну форму оплати послуг та забезпечуємо доставку партії товару. Продажі здійснюються оптом і в роздріб. Чекаємо ваших замовлень.

Повна версія

Мобільна версія