Штани для сільського господарства

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Чи потрібна уніформа для сільгоспвиробництва

Необхідність застосування спецодягу в сільському господарстві обумовлена декількома факторами. Чимало робіт тут пов'язані з несприятливими умовами праці, зміною температурних режимів протягом робочого дня. Часто трудова діяльність в сільському господарстві здійснюється в несприятливих санітарно-гігієнічних умовах. Спеціальний одяг для працівників теплиць, садівників, тваринників, комбайнерів допомагає знизити рівень травматизму і простудних захворювань. До цієї категорії спецодягу відносяться: куртки, костюми, напівкомбінезони, жилети, халати, фартухи і нарукавники.

Штани для сільського господарства є одним з елементів індивідуального захисту. Застосовуючи при пошитті різні за властивостями і складом тканини, дизайнери роблять цей одяг універсальним, придатним для використання практично в усіх справах на селі. Конструктивні особливості різних фасонів враховують специфіку виробничих процесів. Це допомагає створювати вироби з ефективною захисною функцією і комфортні в експлуатації.

Яким має бути одяг для сільськогосподарських робіт

Стандартні штани для сільського господарства мають широкий притачний пояс, який забезпечує надійний захист поперекової опори. Прямий вільний крій сприяє тому, що в процесі виконання активних фізичних дій одяг не сковує рухів. Штани з двома накладними кишенями. Як застібки використовуються гудзики. На колінах передбачені підсилені накладки. В утеплених варіантах використовується ватин як утеплювач і бязева підкладка. Властивості тканин, що застосовується при пошитті, обумовлені умовами, в яких використовується спецодяг.

Найчастіше застосовуються матеріали, що поєднують в собі натуральні і хімічні волокна. Вони стійкі до різних навантажень, механічних пошкоджень, хімічних впливів. Штани пошиті зі змішаних тканин що, відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам. Така форма легко піддається хімічній чистці та пранню. З огляду на складні санітарні умови, така якість є просто необхідним критерієм. Щоб максимально врахувати специфіку виробництва, рекомендується індивідуальне пошиття спеціалізованого одягу.

Спецодяг для працівників садів, теплиць, овочесховищ і ферм

Інтернет-магазин Prostil пропонує покупцям скористатися послугами з пошиття спецодягу. У нас ви знайдете серійні моделі, а також можете замовити пошиття за конкретними параметрами. Компанія якісно виготовляє одяг, враховуючи всі вимоги нормативних документів.

Продаж товарів здійснюється оптом і в роздріб. Можлива доставка партії товару на склад замовника. Скористайтеся послугами професіоналів.

Повна версія

Мобільна версія