Формені штани (спецодяг)

 

Одяг з камуфляжної тканини для виробництва та індивідуального покупця

У наш час вироби з камуфляжної тканини впевнено займають лідируючу позицію на ринку форменого одягу. Камуфляжні штани і куртки із задоволенням носять не тільки у військових і охоронних структурах. Мисливці та рибалки, туристи і дачники, любителі екстремальних видів спорту –  ось далеко неповний список споживачів. Камуфляж сьогодні – не просто службова форма, а й деталь повсякденного вбрання, що підкреслює стиль життя. Для задоволення зростаючих вимог до якості та вигляду речей з таким малюнком, розроблені численні варіанти забарвлення тканин. Формений одяг, виготовлений з таких матеріалів, забезпечує максимальний рівень маскування на місцевості, має привабливий вигляд.

Що потрібно враховувати при моделюванні формених штанів

Розглянемо характеристики застосовуваних при пошитті матеріалів і конструктивні особливості, яких потребує спецодяг в стилі «мілітарі», на конкретному прикладі. Формені штани, в основному, шиються із застосуванням сумішевих тканин, таких як саржа. Поєднуючи в складі бавовняні волокна і поліестер, матеріал забезпечує поліпшення споживчих характеристик. За рахунок синтетичної складової збільшується зносостійкість, полегшується хімічне чищення. Бавовняні волокна дають необхідну повітропроникність одягу при використанні. Уніформа, пошита з такої тканини, буде комфортною і практичною.

До фасону форменого одягу також пред'являються певні вимоги. Це наявність не менше двох накладних кишень, гульфик на ґудзиках. Матеріал підкладки –  бязь. Утеплення виконується двома шарами ватину. Формені штани мають високий притачний пояс, що забезпечує захист поперекової області. При пошитті формених штанів застосовується стандартний прямий крій. Та якщо спецодяг стандартного зразка не влаштовує замовника, рекомендуємо пошиття за індивідуальним замовленням.

Де можна замовити індивідуальний пошив

Інтернет-магазин Prostil пропонує вам купити формений одяг, що відповідає всім вимогам нормативних документів. У нас ви зможете замовити швейну продукцію будь-якої категорії складності, чи то військова форма, чи уніформа для охоронних структур: штани, куртки, костюми, головні убори і футболки. Обирайте самі – продаж серійних виробів, індивідуальний пошив, опт і роздріб. Ми оперативно і якісно виконаємо будь-яке замовлення.

Повна версія

Мобільна версія