Формені футболки (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Формена футболка – не тільки данина моді, але і практичність

В наш час дуже популярним став одяг з камуфльованих тканин. Раніше із застосуванням таких матеріалів виготовлялася військова форма. Вибір кольорів був обмежений кількома непоказними тканинами з камуфляжним плямами. Основне завдання, яке виконував такий формений одяг – маскування на місцевості. З приходом в моду стилю «мілітарі» все кардинально змінилося. Тепер у розпорядженні дизайнерів десятки варіантів тканин з камуфляжним малюнком. З них шиється військова уніформа, спецодяг для різних видів діяльності, службовий одяг для охоронних структур. Рибалки і мисливці також із задоволенням носять камуфляжні костюми і головні убори. Для любителів активних форм відпочинку камуфляжна футболка служить, мало не розпізнавальним знаком в колі однодумців.

Спеціалізоване підприємство пропонує свої послуги

Інтернет-магазин Prostil пропонує вашій увазі якісні камуфльовані футболки і великий асортимент іншої продукції власного виробництва. Пошиття здійснюється на найсучаснішому обладнанні. Ви можете купити готові вироби і замовити одяг за спецзамовленням. Формений одяг виготовляється із застосуванням технологій з нанесення емблем, логотипів і написів методом комп'ютерної вишивки та шовкографії.

Крім пошуку нових колірних рішень, компанія акцентує увагу на підборі тканин, які володіють необхідними якостями: натуральні та сумішеві тканини. Натуральна складова підвищує такі показники, як гігроскопічність і вентильованість, а синтетичні добавки підвищують зносостійкість виробів. Уніформа, пошита із застосуванням таких матеріалів, довго не втрачає привабливий вигляд, легко чиститься і переться. При пошитті форменого одягу використовується вільний крій, щоб речі не ускладнювали рухів. Ми готові запропонувати готові комплекти, в які входить камуфляжна футболка, головний убіркуртка і брюки. Таким чином, значно спрощується для покупців пошук необхідних товарів.

Купуючи нашу продукцію оптом чи вроздріб, ви отримаєте суттєву економію коштів. Продаж здійснюється як зі складу нашого підприємства, так і з доставкою за вказаною в договорі адресою. Кожен повинен займатися своєю справою. Наша спеціалізація - це пошиття і продаж форменого одягу.

Повна версія

Мобільна версія