Формені куртки (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вибираємо тканину і фасон для форменої куртки

Еволюційним процесам підкоряється не тільки навколишня природа, але і мода, навіть на робочий одяг. Яскравим свідченням тому стали зміни, які зазнає формений і службовий спецодяг. Зараз найбільш затребувані вироби з камуфляжних тканин. Пройшовши більш ніж столітній шлях еволюції, від безликого «хакі» до сучасних зразків, «камуфляжка» знаходиться на піку популярності. Різноманіття забарвлень таких тканин задовольняє вимоги військових і охоронних структур, любителів риболовлі та полювання, прихильників активного відпочинку. Військова форма та спецодяг, пошиті із застосуванням цієї тканини, відрізняються підвищеною практичністю і універсальністю.

У розпорядженні дизайнерів одягу сьогодні десятки забарвлень камуфляжу. Але справа не тільки в колірному рішенні. Ці тканини мають необхідні для виробництва споживчі якості. Зауважимо, що формений одяг вимагає комплексного підходу: куртки, штани, кепки рекомендуємо шити в одному стилі, і з тканини з визначеним малюнком. 

Якісна уніформа від надійного постачальника

Інтернет-магазин ProStil забезпечує покупців якісним форменим спецодягом. Зазвичай це комплект, в який входить: костюмголовний убір і футболка та ін. Формені куртки та бушлати шиються зі змішаних тканин з бавовняних і синтетичних волокон, змішаних в певному процентному вмісті. Це дозволяє використовувати такі властивості бавовни, як хороша здатність пропускати повітря і гігроскопічність. Синтетичний поліестер підвищує стійкість до забруднення і здатність до легкого очищення одягу. В результаті ми отримуємо тканину, яка об'єднує в собі комфорт і практичність. 

Крій виробів враховує специфіку споживача. Наприклад, наявність кишені внизу і на грудях куртки, а також додаткових кишень, за вимогою замовників. Звичайно використовуються застібка з планкою, бязева підкладка, ватиновий утеплювач і хутряний комір для зимових курток. Всі ці вимоги до пошиття враховуються при оформленні замовлення.

До речі, на цьому сайті можете купити готові вироби або замовити індивідуальний пошив. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує найвигідніші умови: оптові та роздрібні поставки, гнучку систему знижок, демократичні ціни, послуги з доставки. Пошиття і продаж форменого одягу – наша спеціалізація.

Повна версія

Мобільна версія