Формені головні убори (спецодяг)

 

Стиль «мілітарі» на виробництві і в побуті

Одяг в стилі «мілітарі» давно змінив своє початкове призначення, вийшов за рамки службової форми і зайняв популярну нішу у сучасній моді. Тепер широко застосовується в повсякденному житті, а також як спецодяг у багатьох галузях промисловості. Формений одяг для військових підрозділів, уніформа патріотичних організацій, спорядження для туристів, мисливців і рибалок – всі ці вироби шиються з камуфляжних тканин. Очевидно, що це пояснюється їх практичністю нанесених на них малюнків. В одних випадках вони забезпечують необхідний рівень маскування, в інших – на перший план виходить практичність та універсальність.

Головний убір – як елемент уніформи

Формені головні убори прекрасно доповнять камуфльовані курткикостюмибрюки і футболки. За необхідності придбання повного комплекту камуфляжного одягу рекомендується робити це у одного постачальника. У такому випадку всі вироби будуть виконані в одному стилі, з камуфляжної тканини з певним малюнком. 

А коли камуфляж застосовується як уніформа, часто виникає необхідність в нанесенні на одяг всіляких знаків і емблем. Для них використовуються технології комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Камуфльована кепка в комплекті з форменим одягом надійно захищає від сонячних променів і опадів. Різноманіття варіантів форменого одягу не виключає творчого підходу до вибору моделей. Адже з «камуфляжки» можна пошити і ексклюзивні вироби за індивідуальним замовленням.

Військова форма під замовлення

Інтернет-магазин Prostil виконує пошив стандартної уніформи і виробів за спецзамовленням на сучасному обладнанні. До ваших послуг новітні технології з комп'ютерної вишивки, нанесення зображень методом сублімації або шовкографії. Досвідчені дизайнери допоможуть втілити в життя будь-які ваші ідеї і вимоги.

У нас можете купити оптом будь-яку партію швейної серійної продукції чи замовної категорії. Ведеться і роздрібний продаж виробів так само за доступними цінами та з прийнятними варіантами оплати. Компанія організує доставку на склад вашого підприємства. 

Повна версія

Мобільна версія