Формені костюми (спецодяг)

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Особливі вимоги до тканин і крою формених костюмів

На роботі і на службі, на полюванні і на рибалці активно застосовуються формені костюми. Зазвичай вони складаються з куртки і напівкомбінезона або брюк. Перевагу при виборі тканини для пошиття найчастіше віддається «камуфляжці». Такий матеріал спочатку призначався для використання в армії і в силових структурах. Та час вніс свої корективи в цей підхід. Тепер з камуфляжу шиється спецодяг, уніформа, костюми для полювання і риболовлі. А їх популярність пояснюється споживчими якостями тканини, у першу чергу, здатністю забезпечити максимальне маскування, стійкістю до локального забруднення. Сучасні формені костюми мають багатий спектр найрізноманітніших камуфляжних малюнків.

Зазвичай службова і військова уніформа шиється зі змішаних тканин, де поєднуються бавовняні і синтетичні волокна. Вибір на них упав тому, що при пошитті необхідно враховувати складні умови експлуатації формених костюмів. Сумішеві тканини стійкі до витирання, легко чистяться, витримують велику кількість циклів прання. Це такі матеріали, як саржа високої щільності, тканини Грета і Дефенса. Одяг, пошитий з них, довгий час зберігає гідний вигляд, повільно зношується.

Іноді буває не достатньо купити стандартну уніформу. Врахувати всі особливості майбутньої експлуатації допоможе пошиття одягу на замовлення.

Де замовити якісний одяг для військових та спецслужб

Інтернет-супермаркет ProStil окрім при пошиття костюмів, куртокштанів і головних уборів, пропонує клієнтам персональні послуги:

  • підбір тканин, котрі відповідатимуть вашим вимогам;
  • дизайнерську розробку індивідуальної моделі;
  • якісне пошиття та декорування на сучасному обладнанні;
  • доставка партії одягу на склад вашого підприємства.

Компанія з успіхом використовує сучасні технології для виготовлення формених костюмів, з урахуванням вимог діючих в Україні Стандартів. Куртка зазвичай має прямий, подовжений силует. На рукавах передбачені манжети на ґудзиках. Кишені розташовуються на грудях і знизу. На лівому рукаві додаткова кишеня, зсередини куртки - внутрішня кишеня. Для регулювання по ширині використовуються куліски. Застібки виконані з гудзиків, прикритих захисним клапаном. Формені костюми в зимовому виконанні утеплюються ватином на бязевих підкладці. Куртка обладнується коміром зі штучного хутра.

При покупці оптом діє гнучка система знижок. Роздріб приємно здивує демократичними цінами. Здійснюється продаж готових виробів зі складу –- в великому асортименті. Ми забезпечуємо клієнтів форменими костюмами європейської якості за доступними цінами.

Повна версія

Мобільна версія