Зимові робочі штани

Товари 1-6 з 6
 

Теплі робочі штани високої якості

Зимова погода з різкими температурними коливаннями може внести істотні негативні поправки в виробничі плани. Різке збільшення простудних захворювань відбивається на виробничих показниках, знижує ефективність праці. Особливо це стосується галузі, де роботи ведуться на відкритих майданчиках або в неопалюваних приміщеннях. Застосування зимових утеплених штанів сприяє зниженню негативного впливу мінусових температур. Такий спецодяг з успіхом застосовується в сільськогосподарській і будівельній галузі, на виробничих ділянках цехів, в комунальній сфері й ін. Теплий спеціалізований одяг підбирається, виходячи з температурних режимів і умов експлуатації.

Що вимагає підвищеної уваги при виборі штанів на зиму

При пошитті теплих зимових штанів використовуються тканини змішаної групи і матеріали з 100% вмістом бавовни. Сумішеві матеріали, що містять в різних процентних співвідношеннях бавовняні і віскозні нитки, збільшують зносостійкість спецодягу, легше чистяться, стійкі до механічних впливів і розривних навантажень. Натуральні матеріали забезпечують поліпшений повітрообмін, вбирають зайву вологу. Спецодяг з бавовни не накопичує статичну електрику, не викликає алергічних реакцій.

При пошитті зимових штанів застосовується прямий, вільний крій. Передбачено високий втачний пояс для захисту від вогкості і протягів дуже вразливого попереку. Утеплені зимові штани мають дві накладних кишені. При необхідності нашивається спеціальна тканина для посилення в області колін. А також наносяться світловідбивні смуги для кращого візуального сприйняття працюючої людини в умовах погіршеної видимості. Врахувати всі ці нюанси і вимоги санітарно-гігієнічних норм дозволяє індивідуальний пошив спецодягу.

Якість продукції і рівень послуг в інтернет-магазині Prostil

Рекомендуємо скористатися послугами інтернет-магазину Prostil. У нас ви зможете купити типові моделі зимового одягу: штани, жилети, костюми, куртки, головні убори, натільну білизну. Фахівці компанії виготовляють спецодяг і за індивідуальним замовленням, попередньо підібравши необхідні матеріали і оптимальні моделі. Продаж товару ведеться оптом і в роздріб. Ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Форма оплати – будь-яка. Можлива доставка. Зважуйте на професіоналізм і порядність виробника та обирайте найкраще.

Повна версія

Мобільна версія