Зимова натільна білизна

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Зимова натільна білизна для якісного захисту від холоду

Зимова натільна білизна є доступним за ціною і при цьому досить ефективним елементом комплекту спецодягу, що застосовується в умовах мінусових температур. При порівняно невеликих витратах на придбання можна отримати відчутний економічний ефект за рахунок зниження рівня простудних захворювань. Застосування теплого одягу підвищує рівень безпеки і комфорту. Утеплений спецодяг активно застосовується на будівельних майданчиках, в гірничодобувній галузі, в цехах великих промислових підприємств, у фермерському господарстві. Зимове спіднє дозволяє регулювати температуру тіла під час виконання робіт, що вимагають значної фізичної активності в умовах впливу негативних температурних факторів.

Основні фактори при виборі спідньої білизни

За своєю конструкцією комплект спідньої білизни максимально простий. Він складається з прямої вільної сорочки з кутовим вирізом і кальсонів із зав'язками внизу. Основна увага приділяється правильному вибору матеріалів. При цьому враховуються кілька факторів:

  • температурний режим на робочому місці;
  • кліматичні особливості регіону;
  • умови експлуатації;
  • специфіка виробничих процесів.

При пошитті натільної білизни широко застосовується натуральна бязь. Цей м'який, приємний на дотик матеріал забезпечує такі важливі і необхідні властивості виробів, як гігроскопічність і повітропроникність. Одяг з бязі не викликає алергічних реакцій, не накопичує статичну електрику. Вибір тканин цим варіантом, звичайно, не обмежується. Фахівці з виготовлення теплого спеціального одягу сьогодні мають в своєму розпорядженні багато сучасних матеріалів з різними експлуатаційними характеристиками. Індивідуальний пошив білизни на замовлення дозволяє враховувати специфічні вимоги покупця, зробити спецодяг максимально комфортним та ефективним.

Де можна недорого купити утеплений спецодяг

Пропонуємо вам скористатися послугами інтернет-магазину ProStil, де можна купити стандартну зимову спецівку: брюки, жилети, костюми, куртки, головні убори, натільну білизну. За необхідності, оформляється замовлення на індивідуальне виготовлення одягу. Наші дизайнери допоможуть у виборі тканин та моделей, врахують всі ваші вимоги. При цьому товари чітко відповідатимуть вимогам Державного Стандарту та техніки безпеки в Україні.

Продаж на сайті здійснюється оптом і в роздріб. При формуванні цін використовується гнучка система знижок. Звертайтеся в інтернет-магазин, і ми зробимо все, щоб ви стали нашими постійними клієнтами.

Повна версія

Мобільна версія