Зимові робочі жилети

Товари 1-4 з 4
 

Жилети робочі для холодної пори року

Зимові утеплені жилети – ефективний засіб індивідуального захисту в умовах знижених температур. Вони доступні за ціною, універсальні в застосуванні і ефективні при використанні в якості додаткового елемента робочого костюма. Цим пояснюється широке застосування таких виробів в умовах роботи на свіжому повітрі, в виробничих приміщеннях, не забезпечених опаленням в зимовий період. У промисловості і сільському господарстві, на будівничих майданчиках і в шахтах, в складському господарстві та комунальній сфері гідно оцінили зручність і простоту такого виду спецодягу. Невисока ціна, ефективність і функціональність зимових утеплених жилетів також сприяють його популярності в інших сферах народного господарства.

Зимовий одяг – недорого, ефективно, практично

При пошитті зимових жилетів застосовуються натуральні тканини і матеріали змісової групи. У кожному конкретному випадку перевага віддається тканинам, які забезпечують необхідні експлуатаційні характеристики виробу. Наприклад, бавовняні матеріали покращують гігроскопічність і повітрообмін, сприяють задовільному зберіганню тепла тілом. Синтетичні волокна, присутні в сумішевих матеріалах, збільшують їх стійкість до розриву, впливу хімічних речовин. Зимові жилети, пошиті з таких тканин, підходять для чистки і прання, мають більш тривалий термін експлуатації.

У стандартній моделі передбачено регулювання по ширині за допомогою стягуючих ременів. Застібка на гудзиках, в наявності є внутрішні і накладні зовнішні кишені. Утеплення забезпечується з допомогою ватину на бязевих підкладках. Шари утеплювального пакета прошивають, відстань між паралельними стіжками підкладки не повинна перевищувати 120 мм. Це перешкоджає розшаруванню утеплювача і підкладки в процесі експлуатації. Щоб врахувати всі специфічні вимоги до таких виробів, рекомендується здійснювати індивідуальний пошив.

Заощаджуємо час та знижуємо витрати на спецодяг

Інтернет-магазин ProStil пропонує широкий асортимент теплого спецодягу власного виробництв. Тут ви зможете купити зимові утеплені вироби: жилети, костюми, куртки, головні убори, брюки, натільну білизну. Поряд з цим ми здійснюємо пошиття спецодягу за індивідуальним замовленням. Гнучка система знижок, продаж оптом і в роздріб, зручна для вас форма оплати – все це реальну економію часу і відчутне зниження фінансових витрат споживачам.

Повна версія

Мобільна версія