Зимові головні убори

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Надійні засоби захисту для роботи в особливих умовах

При підборі спецодягу необхідно застосовувати виключно комплексний підхід. Зимові головні убори в обов'язковому порядку входять до складу комплекту спецодягу, застосовуваного в умовах знижених температур. Вони сприяють створенню комфортних умов праці, зниження рівня простудних захворювань. Утеплені засоби для захисту голови використовуються на будівельних майданчиках, в сфері обслуговування, в охоронних структурах, в сільському господарстві. І це чіткі вимоги санітарно-гігієнічних нормативів.

Вибираються зимові головні убори, виходячи із специфіки виробничих процесів. При виборі необхідно приділяти увагу як матеріалу для пошиття, так і моделі виробу. Широке застосування отримали підшоломники і шапки. У конструкції підшоломника передбачено регулювання за розміром з допомогою шнурівки. Повітрообмін забезпечується вентиляційними отворами у вигляді наскрізних заклепок. Для пошиття використовуються бавовняні тканини і матеріали з додаванням синтетичних волокон. Утеплювачем служить ватин.

Вигляд і модельні особливості зимових головних уборів

У тих випадках, коли необхідно забезпечити поліпшену вентиляцію і гігроскопічність головних уборів використовують натуральні тканини. Сумішеві матеріали більш невибагливі, легше піддаються чищенню, не схильні до усадки після прання. Така різноманітність застосовуваних матеріалів пояснюється необхідністю акцентувати увагу на тих чи інших експлуатаційних параметрах виробів. Це практичність, стійкість до механічних пошкоджень і розривних навантажень. Відповідно напрошується висновок: найбільш ефективним буде виготовлення зимових головних уборів під замовлення.

Інтернет-магазин Prostil пропонує вам повний комплекс послуг з виготовлення теплого спецодягу. У нас ви зможете купити серійні вироби або оформити замовлення на індивідуальний пошив. На складі підприємства завжди є в наявності великий асортимент готової продукції: головні убори, костюми, куртки, жилети, брюки, натільна білизна.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок, можлива доставка в будь-який регіон України. Замовляйте теплий одяг в інтернет-магазині Prostil і співробітники вашого підприємства по достоїнству оцінять таку турботу.

Повна версія

Мобільна версія