Зимові робочі костюми

Товари 1-4 з 4
 

Утеплені костюми для працівників різних професій

Застосування на виробництві зимового спецодягу істотно знижує ймовірність простудних захворювань, сприяє створенню комфортних умов праці. Утеплений одяг використовується в тих випадках, коли трудова діяльність здійснюється на відкритих промислових майданчиках або в неопалюваних приміщеннях. Прикладом можуть служити будівельні полігони, шахти і кар'єри, цехи промислових підприємств, сільськогосподарські та складські приміщення. Така виробнича діяльність пов'язана з періодичною зміною температурних режимів, необхідністю тривалого перебування в умовах знижених температур. Ефективним засобом індивідуального захисту в таких умовах можуть стати теплі зимові костюми.

Стандартний зимовий костюм або індивідуальне пошиття?

Стандартний зимовий костюм представлений в двох варіантах. Це комплект, що складається з брюк та куртки або куртки і напівкомбінезона. При пошитті курток застосовується прямий подовжений крій. У виробі передбачені дві кишені для рук, дві кишені на грудях і додаткова кишеня на лівому рукаві. Тепла зимова куртка має хутряний комір і утеплений капюшон. В рукавах передбачені внутрішні трикотажні манжети або гумки. Штани мають широкий втачний пояс, що забезпечує надійний захист поперекової області від протягів. У конструкції комбінезона передбачено регулювання по росту.

Для утеплення зимових костюмів використовується ватин або синтепон. Для пошиття вибираються тканини, які найбільш повно відповідають умовам експлуатації спецодягу. В одних випадках це натуральні матеріали, в інших – сумішеві тканини, що містять синтетичні волокна. Активно застосовуються матеріали з водовідштовхуючими просоченнями. Максимального ефекту від застосування зимових утеплених костюмів можна досягти виготовленням спецодягу за індивідуальним замовленням, з урахуванням специфіки виробництва та умов експлуатації.

Явні переваги прямих поставок

Рекомендуємо вам відвідати сайт інтернет-магазину Prostil. Наше підприємство спеціалізується на пошитті та продажі робочого одягу. У нас ви можете купити стандартний зимову спецодяг: костюми, куртки, шапки, жилети, брюки, натільну білизну. Всі товари відповідають вимогам Державних Стандартів України.

За необхідності, ми зробимо індивідуальний пошив, допоможемо з розробкою ескізів і підбором матеріалів. Сучасне обладнання з нанесення зображень на тканину дозволяє нам виготовляти не просто спецодяг, а сучасну уніформу, підкреслюючи при цьому корпоративний стиль вашого підприємства. Ви можете замовити будь-яку продукцію оптом і в роздріб, вибравши зручну для вас форму оплати. Переконайтеся в перевагах прямих поставок.

Повна версія

Мобільна версія