Жилети для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Основні вимоги до одягу для СТО, автосервісу, автомийки, АЗС

У виробничій діяльності часто виникає необхідність використовувати спецодяг періодичного застосування. До цієї категорії відносяться прості та утеплені жилети. Працівники автосервісу, АЗС, автомийки користуються ними в міжсезоння або піддягають їх під робочі куртки взимку. Це забезпечує додатковий захист від знижених температур. У міжсезоння жилети використовуються як спецодяг, що оберігає від вогкості і протягів. Затребуваними ці вироби робить доступна ціна і функціональність.

Постійний контакт з паливно-мастильними матеріалами викликає необхідність хімічної чистки і прання спецодягу. Тому при пошитті використовуються спеціальні сумішеві матеріали, що складаються з бавовни з додаванням синтетичного поліестеру і максимально відповідають за своїми характеристиками таким вимогам:

  • достатня зносостійкість;
  • стійкість до впливу вологи і миючих засобів;
  • збереження привабливого вигляду після хімічної обробки і прання;
  • здатність протистояти механічним пошкодженням.

Тканини з чистої бавовни забезпечують підвищену повітропроникність і гігроскопічність жилета. У крої переважають прямі лінії, щоб одяг не утрудняв рухів під час роботи. Для підгонки по фігурі передбачено ремінці, що стягуються по боках. Є і внутрішні, і нагрудні кишені.

Зимовий варіант утеплюється шаром ватину на бязевій підкладці. Ватний, стьобаний по вертикалі жилет прямого крою, надійно захистить від температурних перепадів.

Де придбати спеціальний одяг без посередників

Інтернет-супермаркет ProStil пропонує спеціальні жилети для автосервісу, пошиті за всіма правилами Стандартів. Можна одразу підібрати готовий товар в магазині, або ж залишити на сайті індивідуальне замовлення. З плюсів подібних виробів необхідно відзначити гарне сполучення з такими елементами спеціального одягу, як напівкомбінезони, куртки, костюми і штани.

Вам надається можливість купити продукцію без посередників, у виробника, оптом і в роздріб. Гнучка система знижок дозволяє оптимізувати ціни. Ми пропонуємо вам високий рівень обслуговування. Переконайтеся в професіоналізмі наших майстрів. Чекаємо замовлень!

Повна версія

Мобільна версія