Куртки для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вибір матеріалів для спецодягу сфери автообслуговування

Куртка – широко використовується при виконанні робіт на відкритих майданчиках і в великих виробничих приміщеннях, де складно підтримувати комфортну температуру: на СТО, автомийках і автозаправках. Необхідність застосування такого одягу може виникати періодично, у зв'язку з переходом з опалювального приміщення на вулицю, склад або в інший цех підприємства. Крім забезпечення комфортних умов роботи, такий одяг виконує функцію захисту від забруднень, знижує ризик механічних пошкоджень. Відповідно до умов експлуатації підбираються тканини і фасон одягу.

До матеріалів, котрі застосовуються при пошитті курток для автосервісу, висуваються такі вимоги:

  • підвищена щільність;
  • стійкість до забруднення ПММ;
  • зносостійкість;
  • повітропроникність;
  • здатність очищатися в процесі хімчистки і прання.

Цим вимогам повною мірою відповідають сумішеві тканини. Вони складаються з волокон бавовни і поліестеру. Процентне співвідношення цих складових може бути різним, залежно від експлуатаційних вимог, які пред'являються до спецодягу. Наприклад, куртки для СТО і АЗС шиються з тканини грета, яка має всі необхідні характеристики. 

Європейська якість за доступними цінами

Інтернет-магазин ProStil пропонує готову продукцію зі складу підприємства, або покупці можуть замовити пошиття з урахуванням нюансів експлуатації та вимог нормативних документів з охорони праці. Так, специфіка робіт автомийника вимагає використання матеріалів з водовідштовхувальним просоченням. Для автосервісу потрібно враховувати специфіку процесів СТО. Для зовнішніх робіт в холодний період року знадобляться утеплені синтепоном варіанти спецодягу з капюшоном чи теплим коміром, трикотажними манжетами на рукавах, щоб закривали від попадання снігу. 

Загальна вимога – не обмежувати рухів, мати достатню кількість кишень. Зручна застібка прикрита клапаном, кишені застібаються за допомогою кнопок або липучок. На поясі вшиті стягуючі шнури. Такі куртки добре комбінуються з іншим спецодягом, як штанинапівкомбінезонижилети. За потреби, ми нашиємо на куртку сигнальні смуги, необхідні в умовах обмеженої видимості.

Купуйте спецодяг для персоналу СТО, АЗС, автомийки у виробника, котрий врахує кожну деталь корпоративного стилю вашого підприємства. До послуг клієнтів на сайті діє система знижок на опт і роздріб, зручні форми оплати і доставки. Наше підприємство дорожить репутацією і пропонує спецодяг європейського зразка за демократичними цінами.

Повна версія

Мобільна версія