Штани для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Спеціальний одяг для працівників автосервісу

Однією зі складових безпечної і комфортної роботи співробітників АЗС, СТО, автомийки є спеціальний одяг для автосервісу. Необхідність тривалого перебування на відкритих майданчиках вимагає додаткового захисту від впливу знижених температур. Для вирішення цього завдання застосовуються утеплені штани і курткикостюми і жилетинапівкомбінезони. Ці вироби служать елементами індивідуального захисту автомийника від вологи та забруднень, допомагають створювати автослюсарям більш комфортні умови праці. Саме комплексний підхід в питанні забезпечення СТО спеціальним одягом дає максимальний ефект. У цій ситуації необхідно розглянути всі критерії вибору.

Вимоги при моделюванні брюк для автосервісу

Тканини, з яких виготовляються штани для працівників СТО і АЗС, повинні бути підібрані з урахуванням умов їх праці. У деяких випадках перевага віддається натуральним матеріалам, таким як бавовна. Прикладом служить тканина діагональ, яка має підвищену щільність, гарну гігроскопічність, забезпечує хорошу вентиляцію виробів. Для поліпшення таких показників, як стійкість у воді і до хімічної чистки, бавовняні волокна поєднуються з синтетичними компонентами. Найчастіше використовується поліестер. В результаті виходить сумішева тканина з необхідними властивостями – саржа.

Кольори матеріалу для спецодягу вибираються в темних тонах. Останнім часом активно застосовуються камуфльовані матеріали. Належна увага приділяється вибору моделі одягу. Штани для працівників АЗС і автосервісу шиються з урахуванням специфіки роботи в цій галузі. Широкий притачний пояс надійно захистить поперекову зону. Утеплення за допомогою ватину і бязевої підкладки дарує комфорт навіть при знижених температурах. Наявність накладних кишень у поєднанні з вільним прямим кроєм, збільшує практичність і зручність виробу. Як бачимо, навіть в стандартному варіанті потрібно передбачити багато нюансів.

Індивідуальний пошив – ідеальний варіант вирішення завдання

Інтернет-магазин Prostil здійснює продаж широкого спектра спецодягу для автосервісу. Наш прайс включає в себе стандартні вироби і послуги з індивідуального пошиття. Продаж оптом здійснюється із застосуванням системи знижок. Роздріб пропонує абсолютно адекватні ціни на одиничні вироби. Додатково у нас можна замовити виготовлення корпоративного спецодягу. Брендування здійснюється із застосуванням елементів комп'ютерної вишивки, метода сублімації і шовкографії. Замовлення будь-якої складності виконується в стислі терміни. Купити спецодяг в інтернет-магазині Prostil – це значить заощаджувати час і гроші.

Повна версія

Мобільна версія