Напівкомбінезони для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вимоги до експлуатаційних властивостей напівкомбінезонів 

Напівкомбінезони – чудовий варіант робочого одягу для працівників автосервісу чи СТО. Вони не ускладнюють рухів, добре захищають тіло і вдало поєднуються з жилетамикуртками, гольфами, футболками. Тобто в будь-яку пору року працювати в них буде комфортно і зручно.

Враховуючи умови роботи персоналу даної категорії, де щоденні виробничі процеси супроводжуються впливом бруду, пилу, технічних рідин та інших шкідливих і агресивних чинників, Держстандартом затвердженні основні вимоги до спецодягу. Для забезпечення всіх необхідних експлуатаційних якостей при пошитті найчастіше використовуються сумішеві тканини. Бавовняна складова в цих матеріалах необхідна для підтримки нормального доступу повітря, гігроскопічності та антистатичних властивостей. Синтетика ж дозволяє збільшити термін експлуатації, полегшує процеси чистки і прання. Поєднання цих складових в певних пропорціях забезпечує необхідні якісні показники тканини.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» шиє сучасні брендовані напівкомбінезони, з урахуванням специфіки виробничих процесів. Наприклад, на виробах передбачаються прорізні кишені для рук і нагрудна кишеня, прикрита клапаном. Використовується бічна застібка на ґудзиках. Спинка з'єднується з нагрудником за допомогою шлейок з фастексами, це спрощує підгонку одягу по росту. По талії вшивається еластична тасьма. Всі ці дрібниці дозволяють використовувати напівкомбінезони як зручний повсякденний спецодяг.

Де і як вигідно купити спецодяг для СТО, автосервісу, автомийки, АЗС

В процесі експлуатації автомобіля всі автовласники періодично користуються послугами автосервісу. У створенні іміджу успішного підприємства з високим рівнем послуг зовнішній вигляд співробітників СТО грає не останню роль. Бажаєте забезпечити персонал сучасними спецівками і врахувати при цьому специфіку робіт співробітників автозаправки, автомийників, слюсарів і наладчиків на станції техобслуговування - підбирайте товари в інтернет-супермаркеті ProStil.

Критеріями вибору послужать зносостійкість, стійкість до механічних впливів і забруднення. Є й додаткові вимоги, наприклад, використання прорезинених тканин, чи щось подібне. Спеціалісти магазину допоможуть підібрати найкраще з наявного асортименту спецодягу. У нас можна і замовити пошив виробів будь-якої складності. До ваших послуг продаж оптом і в роздріб, гнучка система знижок. Будучи безпосереднім виробником робочого одягу, ми можемо запропонувати вам ціни і умови, які будуть поза конкуренцією.

Повна версія

Мобільна версія