Костюми для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

Товари 1-10 з 10
 

Створюємо зручну і практичну форму для автосервісу, мийки, АЗС, СТО

Для безпечної роботи співробітників АЗС, автосервісу і автомийки необхідна спеціальна форма. Їх завдання пов'язані з небезпекою механічних пошкоджень, з забрудненням паливно-мастильними матеріалами, з підвищеною вологістю, тому й спецодяг має відповідні характеристики. У першу чергу потрібна міцна спецівка, котра легко піддаватиметься хімічному чищенню і промисловому пранню, створюватиме в продовж робочого дня відчуття комфорту. Перегляньте пропозиції в інтернет-супермаркеті ProStil.

При пошитті спецодягу ми враховуємо всі вимоги техніки безпеки та ДСТУ. Фасони такого одягу мають специфічні особливості. У курток переважає стандартний прямий крій. Рукави звичайно доповнюються манжетами на ґудзиках. Застібки на ґудзиках прикриті клапаном. Комір прямий, відкладний. У деяких моделях застосовується додаткове посилення на ліктях. Передбачено накладні кишені внизу і на грудях. Штани мають вушка для ременя, прорізні кишені та накладні кишені ззаду. Використовуються для одягу щільні сумішеві або бавовняні тканини.

Врахувати всі нюанси допоможе індивідуальне замовлення 

Стандартні костюми для працівників СТО, заправок та автомийок – куртка з брюками, або з напівкомбінезоном. За необхідності, додатково використовуються прості чи сигнальні жилети. Подібний комплект забезпечує надійний захист від типових забруднень виробництва. Для створення сучасного вигляду підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» вибирає ефектні кольори тканин, котрі відповідають корпоративному стилю замовника. Такий брендований костюм дуже важливий для створення іміджу успішного підприємства.

Інтернет-супермаркет представив на сайті товари та свої послуги. Тут ви зможете купити якісні й недорогі вироби для різного застосування. Переваги співпраці з нами:

  • гнучка система знижок;
  • різні варіанти оплати;
  • опт і роздріб;
  • доставка продукції на склад вашого підприємства.

Ви можете купити готові вироби і замовити пошив за індивідуальним дизайном. Наші майстри врахують всі побажання і вимоги замовника, за допомогою обладнання з нанесення комп'ютерної вишивки перетворять звичайний робочий одяг в корпоративну уніформу. Пошиття і продаж спецодягу – це профільна спеціалізація нашої команди.

Повна версія

Мобільна версія