Футболки для охорони

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Вибираємо спецодяг для охорони

Підбір уніформи для охоронних структур здебільшого ведеться в комплексі, тобто всі елементи костюма обирають дуже ретельно. Охоронець або сторож, під час виконання службових обов'язків повинен візуально виділятися на тлі працівників інших підрозділів підприємства. Тож, уніформа повинна складатися з одягу, виготовленого з тканини одного забарвлення. Дуже гармонійно виглядає комплект, до якого входять: футболка чи сорочка, камуфльовані штани, куртка, кепка. Футболки для охорони використовуються як елемент повсякденної спеціального одягу в літній період. У холодну пору року ці вироби можна носити у якості білизни, забезпечуючи додатковий захист від холоду.

Крім комплектації, належну увагу необхідно приділяти матеріалам, з яких виготовляється спецодяг. Футболки для охоронців шиють із тканин, які мають хорошу повітропроникність і вологопоглинання. Прикладом може послужити бавовняна тканина камуфляжного забарвлення. За споживчими характеристиками вона повністю відповідає вимогам санітарних норм. Такі речі стійкі до забруднення, легко піддаються хімічній чистці і пранню. У випадках, коли до уніформи пред'являються додаткові вимоги, які відрізняються від базових, рекомендується індивідуальне пошиття.

Уніформа європейської якості

При виборі спецодягу для охоронців потрібно враховувати специфічні умови їх праці. Найчастіше, це необхідність тривалого перебування на території підприємства під час патрулювання, або часта зміна температури при виході з приміщення для огляду транспорту і вантажів. Правильно підібрана спецівка сприяє зниженню рівня простудних захворювань, забезпечує надійний захист співробітників від впливу несприятливих кліматичних факторів.

Інтернет-магазин Prostil пропонує великий асортимент спецодягу для охоронців. У нас ви можете купити камуфляжні футболки у будь-якій кількості як окремо, так і готові серійні вироби, або ж замовити індивідуальний пошив. За допомогою комп'ютерної вишивки та методів сублімації і шовкографії проводиться брендування спецодягу. Продаж ведеться оптом і в роздріб. При оптових закупках діє гнучка система знижок. У стислі терміни наше підприємство виготовить уніформу європейської якості, що відповідає всім вимогам нормативних документів з охорони праці та Держстандарту України.

Повна версія

Мобільна версія