Костюми для охорони

Товари 1-5 з 5
 

Багатопрофільна уніформа охоронців

Службові обов'язки охоронців пов'язані з необхідністю патрулювання і обходів території, багатогодинного простоювання на посту. Костюми повинні надійно захищати співробітників охоронних підрозділів від холоду, вологи, протягів. Це досягається підбором спеціальних тканин для пошиття подібних виробів і використанням додаткових елементів, таких як футболка, головний убір, тепла куртка. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» при пошитті застосовує сумішеві тканини. Вони більш практичні, легше піддаються хімічній чистці і пранню. Уніформа для охоронних структур в деяких випадках вимагає нанесення на неї знаків розрізнення, всіляких шевронів і логотипів. Ці зображення виконуються технікою комп'ютерної вишивки, методом сублімації і шовкографії.  

Костюми для охорони мають прямий крій. Куртка подовжена, з кишенями внизу і на грудях та на лівому рукаві – він використовується для рації. Внутрішні кишені призначені для службових посвідчень та документів. Штани мають притачний пояс під ремінь. Напівкомбінезони регулюються по росту за допомогою шлейок з фастиксами. В утепленому варіанті костюм для охорони має теплий комір і капюшон. Якщо виникає необхідність відійти від стандарту в спецодязі, рекомендується індивідуальне пошиття.

Ми пропонуємо високу якість і низькі ціни

Інтернет-магазин Prostil пропонує купити стандартні зразки одягу зі складу, або ж замовити пошиття ексклюзивного костюма. Конструктивно стандартний костюм для охорони складається з брюк та куртки. Часто в комплекті з курткою застосовуються напівкомбінезони. За побажанням покупців вироби пошиємо з камуфльованих тканин, які останнім часом успішно застосовуються для різних видів форменого одягу. Ви отримаєте зручні, практичні речі, котрі не обмежують руху. Дизайн уніформи і спеціальні позначки візуально виділятимуть працівника охоронної служби із загальної маси співробітників підприємства. Вартовий, охоронець або сторож, одягнені в таку форму, навіть своїм зовнішнім виглядом сприяють підтримці дисципліни і порядку на контрольованому ними об'єкті або території.

Продаж здійснюється оптом і в роздріб, із застосуванням гнучкої системи знижок. Ми запропонуємо вам найбільш вигідні умови поставок.

Повна версія

Мобільна версія