Головні убори для охорони

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Формена кепка для охоронних структур

Практично жодна уніформа не застосовується без головних уборів. Комплект спецодягу для охорони, що складається з костюма або брюк і футболки, в обов'язковому порядку доповнюється форменого кепкою. Головні убори для охоронних структур виконують не тільки загальноприйняті захисні функції. Часто на них наносяться всілякі логотипи або емблеми, для полегшення ідентифікації співробітників охорони. Широке застосування в цьому плані отримали технології з нанесення комп'ютерної вишивки, методи сублімації і шовкографії.

Чим керуватися при виборі головних уборів 

При виборі моделі головного убору для працівників охорони рекомендується віддавати перевагу камуфляжному типу тканин. Таке забарвлення підкреслює формений стиль спецодягу, часто використовується в силових і охоронних структурах. Уніформа, виготовлена зі змішаних тканин підвищеної щільності, при відповідному догляді, довго зберігає охайний вигляд, практична і комфортна у використанні. Охоронець або сторож, екіпіровані за всіма вимогами нормативних документів з охорони праці, зможуть нести службу практично в будь-яких погодних умовах. Головні убори надійно захистять їх від палючих сонячних променів, дощу і снігу, вітру і протягу.

При моделюванні цього важливого елемента спецодягу, передбачається необхідність вентилювання і поглинання зайвої вологи. Ці показники покращують за допомогою грамотного підбору тканин і особливостей крою. У тих випадках, коли замовнику потрібна брендована уніформа, найбільш ефективним буде індивідуальний пошив спецодягу. Таким чином можна врахувати найдрібніші деталі і нюанси виробу, і підтвердити імідж успішного підприємства. Костюми та куртки, штани, футболки, кепки для охоронців, виконані в одному стилі з нанесеною на них символікою, стануть гордістю співробітників будь-якої охоронної структури.

Скористайтеся послугами професіоналів

Інтернет-магазин Prostil пропонує до реалізації спецодяг для охоронних структур. У нас ви можете купити базові моделі і замовити індивідуальний пошив спеціального одягу для охорони. Продаж оптом здійснюється із застосуванням гнучкої системи знижок. Роздріб порадує вас приємними цінами на одиничні вироби. До ваших послуг можливість нанесення зображень методом комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Ми швидко і якісно виконаємо замовлення будь-якої категорії складності.

Повна версія

Мобільна версія