Куртки для охорони

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Критерії вибору курток для охоронних підрозділів

Робота охоронних структур часто пов'язана з необхідністю тривалого перебування поза приміщенням, в умовах знижених температур. Тому одяг влітку, зимою та в міжсезоння має величезне значення в забезпеченні комфорту працівникам. Від якості залежить і настрій, і продуктивність праці, а головне – безпека. Останнім часом послугами охорони користуються різні організації, тому вони не обмежуються стандартними моделями типового одягу. Сьогодні спецівка охоронця повинна бути:

  • надійною і зручною;
  • легкою й комфортною;
  • мати виразні ознаки конкретного споживача.

Вітчизняний ринок багатий пропозиціями, але ж можна купити потрібні засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) дешево, а потім бідкатися через низьку якість, або й шкоду для здоров'я чи незручності, що позначається на продуктивності праці. Сторож або охоронець, екіпірований відповідно до погодних умов, не може думати про незручність одягу при обходах території, в караулі, на вишках і постах.

Комплексне забезпечення спецодягом

Куртки, пошиті на виробництві компанії «ПроСтиль» відповідають особливим вимогам у роботі охорони, забезпечать надійний захист від несприятливих погодних умов. У комплекті з ними гармонійно поєднуються спеціальні штани та костюмиголовні убори та футболки. Але покупці можуть придбати й ексклюзивну уніформу, використовуючи послугу індивідуального пошиття.

Куртки для охоронців виготовляються з тканин підвищеної щільності, таких як саржа. При необхідності, використовуються матеріали з водовідштовхувальним просоченням. Утеплення зимових виробів проводиться із застосуванням стьобаного ватину або синтепону, згідно до вимог ДСТУ: відстань між стьожками на підкладці не перевищує 120 мм, щоб уникнути деформацій виробу в процесі експлуатації. Вони обов'язково мають утеплений капюшон чи комір зі штучного хутра. Рукави закінчуються трикотажними манжетами, котрі перешкоджають проникненню снігу та вологи.

Традиційна куртка має прямий, подовжений крій. Замок-блискавка прикривається захисним клапаном від продування й води. Верхні кишені також обладнані застібками. На лівому рукаві є додаткова кишеня для рації. Знизу та на поясі бушлати і куртки для охоронців мають стягуючі шнури.

Як ви переконалися, навіть базові моделі досить універсальні і практичні. Товари можна купити оптом і в роздріб. Прийнятна будь-яка форма оплати. Вся продукція виготовляється згідно з вимогами Держстандарту, має сертифікати відповідності. Виготовлення та продаж спецодягу – наш профіль.

Повна версія

Мобільна версія