Штани для охорони

Форма для охоронних структур

В процесі діяльності охоронних структур виникає необхідність забезпечення співробітників форменим одягом. Уніформа дозволяє візуально виділити працівників охорони із загальної маси робітників на підприємстві, підкреслює статус співробітника структури. Бюджетний варіант – штани в поєднанні з футболкою і кепкою. Найчастіше такий комплект виготовляється із застосуванням тканин камуфляжних забарвлень. Рекомендується доповнювати його відповідною курткою. Тож, у такому одязі працівники будуть комфортно почуватись в умовах різких температурних змін. Необхідно враховувати, що сторож або охоронець за родом своєї діяльності часто змушені виконувати робочі функції в несприятливих умовах, на відкритих майданчиках, постах, у варті. Спецодяг для таких умов експлуатації має забезпечувати захист і комфорт.

Чим керуватися при виборі матеріалів для пошиття спецодягу

При пошитті спецодягу для охоронних підрозділів використовуються щільні сумішеві тканини камуфльованого малюнка. Тканини цієї категорії стійкі до забруднення, витримують велику кількість циклів чищення і прання, слабо схильні до усадкам. Синтетичні волокна в складі сумішевих тканин збільшують стійкість до розривних навантажень і знебарвлення. Вироби з таких тканин відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам, що пред'являються до спеціального одягу. Вони відповідають нормам стійкості до різних впливів:

  • прання;
  • тертя;
  • хімічна обробка;
  • органічні розчинники.

Вироби, виготовлені з правильно підібраних матеріалів, також стійкі до механічних пошкоджень. Штани для охорони мають стандартний прямий крій, добре поєднуються з такими елементами спецівки, як куртки, футболки і головні убори. Зимові варіанти штанів утеплюються шаром ватину. В окремих випадках рекомендується замовити індивідуальний пошив.

Якісне пошиття із застосуванням сучасних технологій

Інтернет-магазин Prostil пропонує швейні вироби власного виробництва. У нас ви можете купити серійні моделі спецодягу для охоронців, або ж замовити індивідуальний пошив уніформи. Ми нанесемо на одяг необхідну емблему і напис методом шовкографії та комп'ютерної вишивки. Продаж товарів здійснюється оптом і в роздріб. Якість підтверджується сертифікатами відповідності. Чекаємо ваших замовлень.

Повна версія

Мобільна версія