Халати для промисловості (спецодяг)

Товари 1-24 з 24
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Халати різного призначення для виробничих потреб

Як стверджує статистика, спецодяг сприяє зниженню рівня травматизму і збільшення продуктивності праці. Вибір конкретного типу спецодягу диктується вимогами безпеки для певного виду робіт. Завдяки універсальності, практичності і невисокій ціні, в промисловості активно застосовуються халати. Ці вироби відповідають вимогам виробничої санітарії та гігієни праці, забезпечуючи надійний захист від забруднень і механічних пошкоджень. Халати для промисловості використовуються на роботі в різних майстернях, на складальних конвеєрах, ремонтних ділянках, в лабораторіях і в цехах підприємств. Щоб одяг використовувався ефективно, необхідно ретельно підібрати матеріали, з яких його шиють. Це стосується тканин і фурнітури. При моделюванні підбирається така конструкція виробу, яка максимально відповідає умовам експлуатації на відповідній ділянці виробництва і вимогам замовника.

Матеріали, що застосовуються при пошитті халатів для промисловості

При пошитті халатів використовуються натуральні тканини і матеріали з додаванням віскозних волокон. Синтетичні добавки забезпечують підвищену стійкість виробів до фізико-хімічних впливів, таких як:

  • витирання;
  • органічні розчинники;
  • прання;
  • хімічне чищення.

Халати для промисловості, виготовлені з натуральних тканин, відрізняються поліпшеною паропроникністю і гігроскопічністю. У крої базових виробів переважають прямі лінії. Рукави з манжетами на ґудзиках. Комір відкладний, в жіночих моделях облямований кантом. Передбачені дві накладні кишені. Для регулювання по ширині використовується пояс на талії. У легкій промисловості частіше застосовуються халати світлих тонів. За бажанням замовника, на вироби наносяться зображення і написи методом комп'ютерної вишивки та шовкографії. У тих випадках, коли базова модель не відповідає специфіці виробничого процесу, рекомендується пошив за спецзамовленням.

Якісне пошиття із застосуванням сучасних технологій

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» окрім робочих халатів пропонує надзвичайно широкий вибір спецодягу для промисловості: куртки, костюми, напівкомбінезони, фартухи і нарукавники. У нас ви можете купити готові вироби стандартного зразка, або замовити індивідуальний пошив спецодягу потрібної категорії. Всі товари магазину відповідають Національним і Європейським Стандартам ДСТУ EN ISO. Продаж ведеться і оптом, і в роздріб, із застосуванням зручних для споживача форм оплати. Ми забезпечимо комплексне постачання професійного одягу найвищої якості.

Повна версія

Мобільна версія