Куртки для промисловості (спецодяг)

Товари 1-5 з 5
 

Особливості спецодягу для промислових підпиємств

При виконанні різних технологічних операцій на промислових підприємствах робітники повинні бути забезпечені спеціальним одягом. Це значно знижує рівень впливу шкідливих факторів на життя і здоров'я, мінімізує кількість профзахворювань і травматизму. Тому при виготовленні робочих курток підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» використовує натуральні і сумішеві матеріали, тканини з водовідштовхувальним просоченням та інші матеріали. Пошиття виробів ведеться в строгій відповідності до регламенту та положень Державного Стандарту України.

Утеплення зимової продукції забезпечується двома шарами синтепону або ватину. Шари пакета утепленої підкладки прошиті між собою. Це виключає їх деформацію в процесі експлуатації. А хутряний комір та капюшон забезпечать додатковий захист від дощу, вітру та снігу. Прямий подовжений крій сприяє тому, що такі вироби не утрудняють рухів, надійно прикривають поперекову зону. Для виконання робіт в екстремальних умовах, при поганій видимості і в зонах підвищеної небезпеки пропонуємо купити сигнальні куртки. На такі вироби наносяться світловідбиваючі смуги.

Куртки для промисловості гармонійно поєднуються з такими виробами, як костюминапівкомбінезони та ін. Часто буває недостатньо серійної продукції. Сучасні власники підприємств бажають, щоб спецівка робочих відповідала певним критеріям корпоративної культури. Та й вироби для харчової, легкої чи важкої промисловості має певні особливості. У такому випадку рекомендуємо замовити індивідуальний пошив.

Індивідуальний пошив – високий рівень надійності та якості

Інтернет-магазин ProStil реалізує спецодяг для різних підприємств промислового сектора. Ми виготовляємо також товари на спецзамовлення. Так, наприклад, куртка в демісезонному чи зимовому варіанті надійно захищає працівника від температурних перепадів, механічних пошкоджень, локальних забруднень. Вона підходить для роботи в механічних і складальних цехах, на підприємствах гірничо-добувної галузі, в сталеливарному виробництві. Ми пропонуємо моделі для робочих професій і для інженерно-технічних працівників, з відповідними нашивками, та в кольоровій гамі. Спеціалісти нашого підприємства ретельно підбирають тканину та фасони для виробів, відповідно до вимог конкретного виробництва, умов експлуатації і нормативних положень з охорони праці.

У нас на сайті можна підібрати готові типові вироби для промислового сектора, або замовити ексклюзивні вироби. У перелік послуг входить проектування, виготовлення, сертифікація. За необхідності, проводиться брендування спецодягу методом комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ми пропонуємо європейську якість і низькі ціни.

Повна версія

Мобільна версія