Куртки для промисловості (спецодяг)

 

Особливості спецодягу для промислових підпиємств

При виконанні різних технологічних операцій на промислових підприємствах робітники повинні бути забезпечені спеціальним одягом. Це значно знижує рівень впливу шкідливих факторів на життя і здоров'я, мінімізує кількість профзахворювань і травматизму. Тому при виготовленні робочих курток підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» використовує натуральні і сумішеві матеріали, тканини з водовідштовхувальним просоченням та інші матеріали. Пошиття виробів ведеться в строгій відповідності до регламенту та положень Державного Стандарту України.

Утеплення зимової продукції забезпечується двома шарами синтепону або ватину. Шари пакета утепленої підкладки прошиті між собою. Це виключає їх деформацію в процесі експлуатації. А хутряний комір та капюшон забезпечать додатковий захист від дощу, вітру та снігу. Прямий подовжений крій сприяє тому, що такі вироби не утрудняють рухів, надійно прикривають поперекову зону. Для виконання робіт в екстремальних умовах, при поганій видимості і в зонах підвищеної небезпеки пропонуємо купити сигнальні куртки. На такі вироби наносяться світловідбиваючі смуги.

Куртки для промисловості гармонійно поєднуються з такими виробами, як костюминапівкомбінезони та ін. Часто буває недостатньо серійної продукції. Сучасні власники підприємств бажають, щоб спецівка робочих відповідала певним критеріям корпоративної культури. Та й вироби для харчової, легкої чи важкої промисловості має певні особливості. У такому випадку рекомендуємо замовити індивідуальний пошив.

Індивідуальний пошив – високий рівень надійності та якості

Інтернет-магазин ProStil реалізує спецодяг для різних підприємств промислового сектора. Ми виготовляємо також товари на спецзамовлення. Так, наприклад, куртка в демісезонному чи зимовому варіанті надійно захищає працівника від температурних перепадів, механічних пошкоджень, локальних забруднень. Вона підходить для роботи в механічних і складальних цехах, на підприємствах гірничо-добувної галузі, в сталеливарному виробництві. Ми пропонуємо моделі для робочих професій і для інженерно-технічних працівників, з відповідними нашивками, та в кольоровій гамі. Спеціалісти нашого підприємства ретельно підбирають тканину та фасони для виробів, відповідно до вимог конкретного виробництва, умов експлуатації і нормативних положень з охорони праці.

У нас на сайті можна підібрати готові типові вироби для промислового сектора, або замовити ексклюзивні вироби. У перелік послуг входить проектування, виготовлення, сертифікація. За необхідності, проводиться брендування спецодягу методом комп'ютерної вишивки, сублімації і шовкографії. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ми пропонуємо європейську якість і низькі ціни.

Повна версія

Мобільна версія