Напівкомбінезони для промисловості (спецодяг)

Що необхідно враховувати при моделюванні напівкомбінезонів

Напівкомбінезони для працівників промисловості шиються з натуральних і змішаних тканин. Вибір матеріалів обумовлений специфічними особливостями виробничих процесів і експлуатації. Сумішеві тканини, що складаються з бавовни і поліестеру, забезпечують підвищену стійкість до витирання та прання. Напівкомбінезони, виготовлені з цих матеріалів, легкі, але міцні та надійні. Бавовняні тканини покращують паропроникність і вентильованість одягу. Залежно від специфіки підприємства і вимог з охорони праці, перевага віддається тим матеріалам, які забезпечать максимальний захист від шкідливих впливів і комфортні умови під час напруженої роботи.

Держстандартом встановлені технічні вимоги до проектування спецодягу для промислових підприємств. Крій таких виробів повинен бути вільним, щоб ніщо не заважало рухатися в небезпечних зонах. Напівкомбінезони для промисловості мають дві прорізних або накладних кишені в поєднанні з кишенею на грудях. З'єднання спинки з нагрудником передбачає можливість регулювання по довжині. До додаткових вимог належить нанесення світловідбивних смуг на сигнальні варіанти спецодягу. 

Комплексні поставки професійного одягу

При виборі спецодягу рекомендуємо замовити індивідуальний пошив, врахувавши вимоги для створення безпечної праці. Адже саме наявність якісною спецодягом допомогає істотно знизити рівень травматизму і профзахворювань. А напівкомбінезони з успіхом застосовуються в найрізноманітніших сферах виробництва, при веденні різних технологічних операцій, пов'язаних з можливістю механічних пошкоджень і промислових забруднень.

Інтернет-магазин ProStil здійснює якісне пошиття спецодягу, затвердженого діючими нормативними актами в сфері охорони праці. Стандартні вироби виготовляються відповідно до технічних вимог ДСТУ. Наші напівкомбінезони гарно поєднується з іншими елементами захисту, такими, як куртки, халати, фартухи і нарукавники. Ми пропонуємо товари зі складу підприємства, або пошив спецодягу за індивідуальним замовленням за найбільш прийнятними цінами.

Звертайтеся, і ми забезпечимо комплексні поставки професійного одягу для промисловості.

Повна версія

Мобільна версія