Фартухи і нарукавники для промисловості (спецодяг)

Товари 1-9 з 9
 

Комфортні та недорогі спецзасоби для захисту

У різних сферах виробництва в ході деяких робіт використовуються фартухи і нарукавники як засоби індивідуального захисту. Ці вироби прості і відомі здавна, доступні за ціною і при цьому досить ефективні. Вони широко застосовуються в підрозділах легкої й харчової промисловості, та часто на складному й забрудненому виробництві. Наприклад, як обов'язковий захист в ході слюсарних робіт, фарбування, в механоскладальних цехах підприємств, на зварювальних ділянках заводів. Їх основне призначення забезпечити надійний захист від пошкодження механічного характеру, попадання на одяг і відкриті ділянки рук (від кисті до ліктя) і одяг робітників:

  • хімічних агресивних речовин;
  • вологи,
  • бризок розплавленого металу;
  • іскор від зварювальних апаратів;
  • промислового пилу, забруднень.

Ці елементи індивідуального захисту добре поєднуються з такими виробами, як напівкомбінезони, костюми, куртки та халати. У базових моделях іноді неможливо врахувати специфіку окремих технологічних особливостей виробничих процесів. У таких випадках рекомендується індивідуальний пошив.

Спецодяг для промисловості в магазині Prostil

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує до реалізації різноманітний спецодяг для промисловості. У нас ви можете купити серійні моделі спецодягу і замовити пошиття під потреби власного виробництва. Фахівці компанії використовують різні види тканин для пошиття фартухів та нарукавників.

  • Так, болонья – прогумована тканина – застосовується у виробах, які експлуатують в умовах підвищеної вологості.
  • Брезентові фартухи і нарукавники актуальні на виробництві зварювальних робіт, процесів, пов'язаних з різкою металу, в плавильних цехах, на кузні. Спецодяг з цих тканин забезпечує надійний захист від бризок і іскор розпечених металів. Цьому сприяє груба текстура тканини в поєднанні з вогнетривкими просоченнями.
  • Для робіт на складальному виробництві, в складському господарстві, в ремонтних майстернях використовуються фартухи і нарукавники з діагоналі або бязі. Ці натуральні тканини більше годяться для робіт, не пов'язаних з підвищеною небезпекою.

За конструкцією ці вироби максимально прості. Регулювання фартуха по ширині забезпечується наявністю зав'язок. Передбачається накладна кишеня для робочих дрібниць. Для стійкої фіксації нарукавників в області ліктів і зап'ясть вшиваються пружні резинки. До речі, захисні нарукавники бувають разового використання і багаторазові – вони витримують численні процедури стерилізації та чищення.

Інтернет-супермаркет ProStil веде продаж партій товару оптом – із застосуванням гнучкої системи знижок. Роздріб також приваблює покупців привабливими демократичними цінами. Можлива доставка партії товару за вказаною вами адресою. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія