Костюми для промисловості (спецодяг)

Товари 1-9 з 9
 

Вимоги до експлуатаційних властивостей тканин

На промислових підприємствах необхідно забезпечувати співробітників спеціальним одягом, згідно з вимогами нормативних документів з охорони праці. Костюми для промисловості повинні обмежувати вплив несприятливих факторів, покращувати умови праці, знижувати рівень травматизму на виробництві. Такий спецодяг застосовується робітниками металургійної та гірничодобувної галузей, на виробництвах, пов'язаних підвищеною небезпекою травматизму. Нормативні документи регламентують технічні вимоги до спецодягу при проектуванні, підборі матеріалів для пошиття, сертифікації готових виробів. Тому першочергово необхідно приділяти належну увагу підбору тканин. 

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» для виготовлення спецодягу вибирає тканини, залежно від умов експлуатації, і сумішеві, і натуральні. В окремих випадках костюми для промисловості шиються з брезенту з вогнетривким просоченням. Застосування такого матеріалу забезпечує надійний захист від іскор і бризок розплавленого металу. У сумішевих тканинах натуральні волокна поєднуються з хімічними, такими як поліестер, що поліпшує експлуатаційні характеристики виробів. Одяг, виготовлений з таких матеріалів, більш стійкий до фізико-хімічних впливів. 

Замовляйте костюми для промисловості у професіоналів

Відповідно до вимог державного стандарту, робочі костюми для промисловості виготовляються в двох комплектаціях: куртка і штани, або куртка і напівкомбінезон. На ліктях і колінах нашиваються підсилюючі накладки. Штани мають вушка для ременя. Напівкомбінезони забезпечені спеціальним кріпленням для регулювання довжини виробу. Так само чітко витримуються вимоги до сигнального спецодягу, використовуються спеціальні тканини відповідних кольорів для нанесення на вироби світловідбиваючих елементів. Костюми добре поєднуються з такими додатковими засобами захисту, як фартухи і нарукавники. За потреби, на вироби наносяться необхідні елементи брендування.

Інтернет-супермаркет ProStil пропонує клієнтам широкий спектр послуг з комплексної поставки спецодягу. Ми пошиємо одяг будь-якої складності, для будь-яких задач. На сайті компанії можна вибрати вже готові типові вироби, або замовити індивідуальне виготовлення спецодяг в будь-якій кількості. Здійснюється продаж оптом і в роздріб. Ми забезпечили кілька варіантів зручної для покупців форми оплати.

Костюми для працівників промислових підприємств, придбані в нашому магазині, не тільки відповідатимуть всім вимогам нормативних документів, а й матимуть привабливий вигляд, як кращі європейські зразки.

Повна версія

Мобільна версія