Сигнальні жилети

Товари 1-4 з 4
 

 

Прості засоби для безпеки робіт в екстремальних умовах

У виробничій діяльності, що здійснюється в умовах високої ймовірності травматизму, застосовуються сигнальні жилети. Цей засіб індивідуальної безпеки є спеціальним одягом підвищеної видимості. Такий ефект досягається за допомогою застосування світловідбивних елементів, нашитих на жилети. Подібного роду вироби використовуються під час вантажно-розвантажувальних робіт в будівництві, в гірничодобувній галузі, при виконанні ремонтних робіт на дорогах. Комунальні служби, водії громадського транспорту, рятувальники й інші працівники також активно задіюють сигнальний одяг в процесі своєї діяльності.

З яких матеріалів виготовляють сигнальні жилети

При пошитті сигнальних жилетів використовуються сумішеві тканини: грета, саржа, матеріали з нейлону. Застосовується прямий крій з застібкою на ґудзиках або на липучках. Передбачені дві накладних кишені. У колірному рішенні застосовуються тканини яскравих відтінків, відповідно до встановлених вимог Системи Стандартів Безпеки Праці. Такі вироби в обов'язковому порядку виготовляються із застосуванням світловідбивних вставок. Вибір основної тканини виробів здійснюється, виходячи з умов експлуатації. В основному це такі якості, як легкість, стійкість до хімічного чищення і прання, зносостійкість.

У нормативних документах з охорони праці існують чіткі вимоги щодо розміщення світловідбивних елементів на спецодязі. Смуги цього матеріалу не повинні бути менше 50 мм по ширині. Вони нашиваються за певною схемою. Стосовно до жилета – це дві горизонтальні смуги, розташовані на відстані 50 мм один від одного. Спереду і ззаду ці елементи з'єднуються вертикальними смужками світловідражаючого матеріалу, котрі проходять через плечі. Фонові матеріали в певному поєднанні підбираються по спеціальній таблиці кольорів. Враховується навіть коефіцієнт яскравості матеріалів. Такий ретельний підхід пояснюється тим, що сигнальні жилети - це найбільш часто вживаний вид світловідбиваючого одягу, в деяких випадках - єдиний.

Як домогтися необхідного рівня надійності та якості

Інтернет-магазин Prostil пропонує підприємствам широкий спектр сигнального спецодягу власного виробництва: жилети, костюми, куртки, напівкомбінезони. Ми пропонуємо вам купити вироби з наявного асортименту, а ще краще – замовити індивідуальний пошив. Наші фахівці допоможуть вам вибрати відповідні нормативним вимогам матеріали, врахують конструктивні особливості. За потреби, наносяться емблеми, написи чи спеціальні нашивки.

Ми здійснюємо продаж оптом і в роздріб. Пошиття і продаж сигнального одягу - це наш профільний напрям. Ми пропонуємо вам високу якість, відповідність виробів всім вимогам з охорони праці, низькі ціни.

Повна версія

Мобільна версія