Сигнальні напівкомбінезони

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Матеріали, що застосовуються при пошитті сигнальних напівкомбінезонів

При виконанні робіт, пов'язаних з підвищеним ризиком травмування, застосовується сигнальний спецодяг, щоб полегшувати візуальне сприйняття співробітників. Здебільшого це стосується служб порятунку, комунальників, робочих по обслуговуванню і ремонту доріг, для яких комбінезони та напівкомбінезони стали дуже популярним – зручним і комфортним одягом. Нормативні документи з охорони праці строго регламентують вимоги до таких виробів. У першу чергу – наявність світловідбиваючих смуг в ширину не менше 50 мм, які розташовуються відповідно до вимог ДСТУ. Сигнальний напівкомбінезон має дві горизонтальні смуги, що охоплюють кожну ногу. Іноді додається смуга навколо торсу. Такий одяг добре видно як у світлий час доби, так і в сутінках. Для матеріалів, з яких виготовляються сигнальні напівкомбінезони, костюми, куртки і жилети, також діє стандарт. Це обумовлено особливостями виробничого процесу і погодно-кліматичними умовами. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» використовує тканину Грета – змішаного типу, що містить в своєму складі бавовну в поєднанні з поліестером. Синтетична складова забезпечує довговічність виробу, полегшує процес чищення і прання. Для утеплення зимових напівкомбінезонів найкраще підходить синтепон, він дає достатню повітропроникність і стійкість одягу до пошкоджень.

Вибрати й купити сигнальний одяг онлайн

Інтернет-магазин ProStil є постачальником спецодягу. Ми пропонуємо купити моделі, розроблені нашими дизайнерами, виготовлені на новітньому обладнанні. Щоб максимально врахувати специфіку виробництва, рекомендуємо замовити пошив спецодягу за індивідуальними параметрами. Це допоможе домогтися необхідного рівня якості та надійності, будуть враховані всі нормативні вимоги з охорони праці у вашій галузі. А також за потреби ми наносимо на вироби логотипі чи відмітні позначки компанії-замовника. Сигнальний одяг, пошитий у відповідності з усіма вимогами нормативних документів, буде мати сертифікат якості.

До послуг наших клієнтів оптовий та роздрібний продаж, доставка партії товару за будь-якою адресою. Можливий продаж серійних виробів зі складу. Наш інтернет-магазин пропонуєспецодяг високої якості за низькими цінами.

Повна версія

Мобільна версія