Сигнальні куртки

Товари 1-8 з 8
 

 

Специфіка підбору тканин для сигнальних курток

З метою зниження травматизму на виробництві активно застосовуються сигнальні куртки. Це виправдано у випадках, коли роботи проводяться в умовах зниженої видимості та підвищеної небезпеки. Світловідбиваюча стрічка, нанесена на одяг, полегшує візуальний контакт між виконавцями робіт і оточуючими їх людьми. Сигнальний одяг широко використовується у видобувній галузі, на комунальних підприємствах, в рятувальних службах. Окрім наявності елементів відображення, вимоги з охорони праці регламентують і тканини, з яких виготовляється такий спецодяг.

До тканин зокрема пред'являються конкретні вимоги:

  • відповідність нормам ДСТУ;
  • підвищена зносостійкість;
  • стійкість до забруднень;
  • повітропроникність.

У комплекті з сигнальними куртками часто застосовуються напівкомбінезони з нанесеними на них світловідбиваючими елементами. Це підсилює візуальний ефект в процесі застосування. Площа і розташування сигнальних елементів на одязі строго регламентовані. Куртки сигнальні мають дві горизонтальні смуги, з'єднані спереду і ззаду через плечі вертикальними елементами відображення. На рукавах повинні бути дві смуги на тому ж рівні, що і на торсі. Ширина світловідбивних смуг не може бути менше 50 мм. У такому варіанті ефект відображення буде оптимальним.

Довірте пошив спецодягу професіоналам

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» здійснює поставки широкого асортименту спецодягу: сигнальних курток, напівкомбінезонів, костюмів, жилетів. Найчастіше для виробництва використовуються матеріали з водовідштовхувальним просоченням, типу Грета та «Шахтар». Світловідбиваючі зимові куртки утеплюються синтепоном, для коміра використовується штучне хутро. Фасон подовжений, з кишенями на блискавці або кнопках. Рукави закінчуються трикотажними манжетами. 

Ми пропонуємо продукцію, пошиття якої здійснюється безпосередньо нашим підприємством. Це дозволяє максимально враховувати специфіку робіт потенційного споживача. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Вся продукція сертифікована і відповідає всім нормативам і ДСТУ. У нас можна купити готову продукцію або замовити індивідуальний пошив. Виготовлення та продаж спеціального одягу – основний профіль нашого підприємства. Інтернет-магазин Prostil чекає ваших заявок.

Повна версія

Мобільна версія