Сигнальні костюми

Товари 1-8 з 8
 

 

Вимоги до вибору матеріалів для сигнальних костюмів

У виробничих процесах, що вимагають підвищеної уваги до безпеки праці, в місцях активної роботи техніки та механізмів, в ході дорожніх робіт чи рятувальних операцій, обов'язково застосовується сигнальний одяг. Головні вимоги до сигнального одягу: шиється з яскравих матеріалів та оздоблюється світловідбивними смугами. Робітника в такому костюмі можливо помітити здалеку, особливо, вночі та в періоди несприятливих погодних умов.

Підприємство-виробник компанія «ПроСтиль» використовує для пошиття такого одягу кольорові фонові і світловідбиваючі матеріали, дотримуючись установлених Держаних Стандартів. У залежності від професійних і кліматичних умов застосування беруться:

  • тканини з водостійким просоченням;
  • костюмні сумішеві тканини типу «Шахтар»;
  • спеціальні гігроскопічні тканини, стійкі до пилу.

Перелік далеко не повний, але дає уявлення про необхідність специфічних властивостей матеріалів. Конструктивно костюми складаються з куртки і штанів, або напівкомбінезона. Сітловідбивні смуги повинні охоплювати торс, штанини і рукави. 

Статистика стверджує, що застосування спеціального одягу з елементами для відображення світла істотно знижує травматизм в таких галузях, як видобуток корисних копалин, у житлово-комунальному господарстві, в рятувальних службах, на транспортних підприємствах.

Де купити сигнальний одяг?

На сайті магазину ProStil пропонується якісна сертифікована продукція власного виробництва: костюми, напівкомбінезони, куртки і жилети. Передбачено утеплення зимових варіантів одягу двома шарами синтепону. Куртка забезпечується застібкою на блискавці або на ґудзиках і обов'язково захищається планкою. На рукавах резинки для захисту від вітру та снігу. Напівкомбінезон або штани мають посилення в області сідниць і колін, широкий пояс. Накладні кишені на сигнальних костюмах виконані з додатковими клапанами на липучці. Світловідбиваючі стрічки наносяться на куртки і штани відповідно до вимог ДСТУ. Ширина смуг не повинна бути менше 50 мм. Мінімальна відстань між смугами також обмежена цим розміром. На куртці смуги наносяться як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. На напівкомбінезон або штани – горизонтально, навколо торсу і на кожній холоші.

Ми виготовляємо серійні моделі і здійснюємо пошиття сигнального одягу під замовлення. Наші сильні сторони: гнучкість в роботі з клієнтами, комплексне забезпечення вимог охорони праці. Клієнту вигідніше купити продукцію оптом, завдяки гнучкій системі знижок. Роздрібні ціни також доступні для замовника. Використовуються зручні форми оплати товару.

Інтернет-магазин Prostil запрошує вас до плідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія