Камуфльовані футболки (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Якісна камуфляжна футболка як елемент спецодягу

Поява великої кількості варіантів забарвлень камуфляжних тканин істотно підвищило попит на спецодяг з цих матеріалів. Швейні вироби цієї категорії по достоїнству оцінили не тільки військові та силові відомства, а й пересічні споживачі. Футболка в стилі «мілітарі» сьогодні є безперечним лідером продажів на ринку спеціального одягу. Її споживачі не обмежуються колом військових підрозділів, служб охорони чи єгерських господарств. Це ще й любителі активних форм відпочинку, мисливці та рибалки, туристи і дачники, працівники сільського господарства та промислових підприємств. Камуфльовані футболки і головні убори використовуються при проведенні змагань з військово-прикладної майстерності серед шкільних команд. Такий камуфляжний міні комплект, з нанесеними на футболки назвами команд або зображеннями логотипів, підіймає бойовий дух змагання, зміцнює віру в перемогу.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує в комплекті спецодягу і комфортні камуфляжні футболки. Експлуатаційні характеристики й специфічне забарвлення яких дають можливість використовувати їх в різних сферах виробництва. А сучасні технології дозволяють нам наносити будь-які зображення на камуфляжний одяг методами сублімації, шовкографії або комп'ютерної вишивки.

Комплексний підхід до вибору спеціального одягу

При виборі комплекту спецодягу з камуфляжу рекомендується застосовувати комплексний підхід. Це дозволить використовувати такий одяг в будь-який час року, додаючи у міру необхідності елементи, відповідні погодні умови. Влітку комфортні умови експлуатації забезпечить комплект, до складу якого входять камуфляжна футболка, головний убір і штани. З похолоданням штани може замінити костюм, а до футболки буде доречним додати куртку. У зимовий час такий костюм гармонійно доповнить утеплена куртка, а камуфляжна футболка може використовуватися в якості нижньої білизни. Комбінуючи ці вироби, можна домогтися максимальної практичності і зручності експлуатації в будь-яких температурних режимах. При виборі тканин, з яких виготовляються камуфльовані футболки, краще бавовняні матеріали. Такі матеріали добре вбирають зайву вологу, зберігають тепло, забезпечують хорошу вентиляцію футболок. Для збільшення міцності і довговічності виробів обираються тканин, до складу яких додаються хімічні волокна. Ці добавки підвищують стійкість спецодягу до хімічного чищення і прання. Індивідуальний пошив спеціального одягу дозволить підібрати забарвлення камуфляжу і виконати брендування спецодягу.

Інтернет-магазин Prostil пропонує вам послуги з виготовлення та оформлення спеціального одягу з камуфляжу. Ми допоможемо з вибором тканини і моделюванням фасонів одягу. Поряд з цим ви можете купити готові типові варіанти спецодягу зі складу нашого підприємства. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ми шиємо спецодяг найвищої якості за доступними цінами.

Повна версія

Мобільна версія