Камуфльовані куртки (спецодяг)

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Особливості сучасного камуфляжного спецодягу

Тканини з маскувальним забарвленням вперше були застосовані більше 100 років тому у французькій армії. За цей час вони пройшли еволюційний шлях від непоказного кольору «хакі» до сучасних зразків камуфляжу. Еволюційні зміни торкнулися і ставлення споживачів до виробів з таких матеріалів. Якщо здавна основне застосування камуфльованих виробів було у військових структурах, то сьогодні їх використання значно розширилося. Мисливці та рибалки, туристи і екстремали, дачники і працівники підприємств по достоїнству оцінили його споживчі якості.

По-перше, можна підібрати тканину з малюнком, котрий забезпечує максимальне маскування на будь-якій місцевості в різні пори року.

По-друге, практичний камуфляжний одяг влаштовує покупця в плані стійкості до забруднення.

По-третє, камуфляж сьогодні став популярним напрямком сучасної моди, тож, молодь віддає перевагу стилю «мілітарі», намагаючись підкреслити свою активну життєву позицію.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» широко використовує тканини з камуфляжними візерунками для пошиття спецодягу. Одним із затребуваних елементів є камуфльовані куртки. Вони добре поєднуються з такими виробами як костюми, брюки, головні убори, футболки, які також представлені в цьому секторі. Однак у деяких випадках перевага віддається індивідуальному пошиттю, а не серійним виробам. Це дозволяє зробити спецодяг максимально зручним, красивим, практичним і за потреби – брендованним.

Де купити якісний і недорогий верхній одяг

Інтернет-магазин ProStil пропонує клієнтам послуги з пошиття камуфляжного одягу. Поряд з цим здійснюється продаж вже готових базових моделей – зі складу нашого підприємства. Куртки мають подовжений прямий силует, регулюються по ширині спеціальною куліскою. Застібка на ґудзиках обладнана захисною планкою від продування. Накладні кишені мають клапани на липучках.

У камуфляжних куртках зимового зразка передбачено утеплений капюшон і хутряний комір. Як утеплювач використовується ватин на бязевій підкладці. Тканини для пошиття підбираються, виходячи з умов і вимог споживача. В основному, камуфльований спецодяг шиємо зі змішаних тканин. Прикладом може служити саржа високої щільності. Камуфляжні куртки з цього матеріалу відрізняються чудовою міцністю і довговічністю, стійкістю до хімічної обробки і механічних пошкоджень. Синтетична складова сумішевих тканин забезпечує тривале зберігання кольору і вихідних розмірів виробу після прання і висихання.

На сайті компанії доступна будь-яка форма оплати за оптове чи роздрібне замовлення. Надаються послуги з доставки. В результаті співпраці з нами ви отримаєте вироби найвищої якості за низькими цінами.

Повна версія

Мобільна версія