Камуфльовані костюми (спецодяг)

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Стиль «мілітарі» в спецодязі

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» виготовляє костюми з камуфльованих тканин у двох варіантах – комплект куртка та штани, або з напівкомбінезоном. Подовжена куртка прямого крою, на рукавах манжета на ґудзиках. Дві кишені розташовані на грудях, ще дві – внизу. Передбачено додаткову кишеню на лівому рукаві. По талії куліска або стягуюча резинка. Застібка на ґудзиках або на блискавці, прикрита захисною планкою. Штани мають дві врізні кишені з боків і дві накладні кишені на колінах. Напівкомбінезони регулюються по росту шлейками на фастексах. Зимові костюми утеплені двома шарами ватину чи синтепону, мають хутряний комір і утеплений капюшон.

При пошитті використовуються сумішеві тканини високої щільності, такі як саржа і грета. Завдяки поліефірній складовій, костюми, виготовлені з цих матеріалів стійкі до зносу, добре зберігають розмір після прання. Камуфляжне забарвлення в поєднанні з властивостями сумішевих тканин дозволяє створювати вироби, стійкі до забруднення і механічних пошкоджень, розтягування і розривних навантажень. У тих випадках, коли типові камуфльовані костюми не в повній мірі відповідають вимогам споживача, рекомендується зробити індивідуальне замовлення на пошиття. Це дозволить виготовити ексклюзивні вироби, підібравши потрібні параметри, кольори і зручний фасон.

Де виготовити костюми із захисним малюнком

Сьогодні камуфльований спецодяг надзвичайно популярний. Це пояснюється практичністю і багатофункціональністю одягу. Свою роль зіграло і появу на ринку великої кількості нових пропозицій забарвлення тканин даної категорії. В результаті камуфляжний одяг знайшов застосування у найрізноманітніших споживачів. Крім військових підрозділів і охоронних структур, камуфляж популярний у мисливців, дачників, любителів екстремальних видів спорту. Навіть жінки звернули увагу на ефект камуфльованих виробів.

В інтернет-супермаркеті ProStil завжди можно підібрати для різних потреб курткиштаниголовні убори в стилі «мілітарі». Купуйте одразу готові типові вироби, тутпредставлено широкий спектр камуфляжного спецодягу. Ми також приймаємо замовлення на пошив та брендування корпоративного одягу. Спеціалісти компанії завжди готові допомогти при моделюванні або виготовити одяг по представленому ескізу.

Продаж ведеться оптом і в роздріб. Прийнятна будь-яка, зручна для вас, форма оплати. Спецодяг, виготовлений на нашому підприємстві, радує клієнтів ціною і якістю.

Повна версія

Мобільна версія