Камуфльовані головні убори (спецодяг)

Зручні та якісні вироби з камуфляжних тканин

Лідерами продажів на ринку спецодягу, безсумнівно, став камуфляж. Такий одяг вже давно не асоціюється з приналежністю до військової служби. З'явився цілий напрям у сучасній моді - стиль «мілітарі». Його шанувальники по достоїнству оцінили експлуатаційні якості та оригінальний вигляд. Тепер крім військових і охоронних підрозділів, цей одяг носять мисливці, рибалки, туристи і екстремали, дачники і фермери.

Йдучи назустріч зростанню попиту, дизайнери розробили десятки видів камуфляжних малюнків, а технологи підібрали тканини з унікальними експлуатаційними якостями. З цих матеріалів виготовляються камуфльовані головні убори, костюми, брюки, куртки, футболки. З огляду на той факт, що камуфляжний спецодяг асоціюється в першу чергу як уніформа, комплексний підхід у підборі елементів одягу дає чудовий результат. Погодьтеся, що комплект, в якому камуфльований головний убір буде замінений звичайною панамою або капелюхом, буде мати досить безглуздий вигляд.

Головні убори в стилі «мілітарі»

Найчастіше використовуються тканини зі стовідсотковим вмістом бавовни або зі змішаних матеріалів. У більшості випадків перевага віддається другому варіанту. Сумішеві тканини поєднують волокна бавовни і синтетичні нитки, котрі й забезпечують максимальний показник за такими параметрами:

  • стійкість до зминання і зносу;
  • збереження кольору і вихідних розмірних параметрів після хімічної чистки і прання;
  • стійкість до розривних навантажень;
  • вологонепроникність.

У разі пошкодження тканини, синтетична нитка перешкоджає подальшому збільшенню розриву. Камуфляжні головні убори, виготовлені з таких матеріалів, забезпечать надійний захист від ультрафіолетових променів і опадів. При пошитті цих виробів враховується необхідність вентилювання. Це досягається тим, що камуфльовані головні убори мають сітчасті вставки з тильного боку і отвори з наскрізними заклепками по периметру. 

Вибрати й купити спецодяг без посередників

Досить часто виникає необхідність нанесення на камуфляж логотипів, емблем, написів. У таких випадках рекомендується індивідуальний пошив з подальшим нанесенням на виріб зображень методом комп'ютерної вишивки, сублімації або шовкографії.

Інтернет-магазин Prostil пропонує якісну і недорогу уніформу. На сайті можете купити готові вироби цієї товарної групи або ж замовити пошиття під конкретні параметри. Компанія продає спецодяг оптом і в роздріб, виконує брендування виробів, а також здійснює доставку будь-якої партії товару за вказаною адресою. З радістю виконаємо будь-яке ваше замовлення.

Повна версія

Мобільна версія