Костюми для будівельників, монтажників

Товари 1-9 з 9
 

Що робить будівельні костюми максимально функціональними

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» виготовляє костюми для будівельних спеціальностей у двох варіантах. Це комплекти куртка і штани, або куртка і напівкомбінезон. При моделюванні такого одягу віддають перевагу стандартному прямому крою, щоб не утрудняти рух людини в процесі роботи. На ліктях курток і на колінах брюк передбачаються підсилені накладки, щоб забезпечити додаткову зносостійкість виробів. Кишені прикриваються клапанами на ґудзиках або липучках. На куртках практикується виділення кокетки іншим кольором, який відрізняється від основного. Поряд зі світловідбиваючими смугами це робить спецодяг більш помітним в умовах поганої видимості. Регулюється по ширині з допомогою вшитої по талії резинки.

Спецодягу виготовляється на сучасному швейному обладнанні з тканин, із заздалегідь обумовленими характеристиками, і має сертифікати відповідності. Сумішеві тканини, котрі містять бавовняні волокна з додаванням поліестеру, використовують найбільш часто. У різних співвідношеннях ці складові змінюють властивості тканин та забезпечують відповідні характеристики. Для гарної чистки і прання більше підходять матеріали з великим вмістом синтетики. Вироби з чистої бавовни більш комфортні у використанні, але швидше зношуються. Деякі костюми шиють з тканин з водовідштовхуючим просоченням, або з брезенту.

Спецодяг, що відповідає запитам сьогоднішнього дня

Інтернет-магазин Prostil пропонує повний асортимент спецодягу для будівельників: костюми, куртки, напівкомбінезони. Ці вироби максимально відповідають вимогам техніки безпеки і умов праці: будуть надійно захищати від механічних впливів, забезпечуватимуть комфортні умови в різних температурних режимах. Такі показники досягаються за допомогою ретельного підходу до підбору тканин майбутнього виробу і його крою. При цьому враховується специфіка виробничих процесів і стандарти ДСТУ й EN ISO.

На сайті можна купити готові вироби, або замовити індивідуальний пошив. Вигідніше замовляти вироби оптом, отримавши при цьому істотні знижки. Роздріб теж не розчарує своїми цінами. Продаж здійснюється як зі складу нашого підприємства, так і з доставкою за вказаною вами адресою. Пропонуємо взаємовигідну співпрацю підприємствам і приватним особам.

Повна версія

Мобільна версія