Куртки для будівельників, монтажників

Товари 1-5 з 5
 

 

Критерії вибору тканин для будівельних курток

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує для будівельників зручні куртки, прямого, подовженого покрою. У стандартних виробах найчастіше застосовуються бавовняні або сумішеві тканини.

  • Додавання до бавовни синтетичних компонентів, таких як поліестер, надає матеріалам певних властивостей. Одяг, виготовлений зі змішаних тканин, легше піддається хімічній чистці і пранню, довше зберігає привабливий вигляд.
  • Натуральні бавовняні тканини забезпечують кращу повітропроникність та здатність поглинати зайву вологу.
  • В окремих випадках потрібно використовувати для пошиття тканину з водовідштовхувальним просоченням. Це обумовлено необхідністю ведення робіт в умовах підвищеної вологості.
  • Куртки зимові – на бязевій підкладці, утеплюються за допомогою стьобаного синтепону або ватину. Мають хутряний комір і утеплений капюшон, накладні та внутрішні кишені.
  • Для ведення робіт в умовах обмеженої видимості на куртку наносяться світловідбиваючі елементи у вигляді смуг, шириною 50 мм.

Як бачимо, часто буває недостатньо купити стандартні вироби. В такому випадку на допомогу прийде індивідуальний пошив.

Зробіть правильний вибір постачальника

Виробничі процеси, пов'язані з необхідністю робіт на відкритих майданчиках, вимагають наявності спеціального одягу, зоб забезпечити надійний захист від температурних факторів і механічних пошкоджень. Роботи на будівництві ведуться в безперервному циклі, в будь-яких погодних умовах. Інтернет-магазин ProStil пропонує для будівельників куртки, напівкомбінезони і костюми та інші засоби для забезпечення надійного комплексного захисту в жару чи холодну пору року. Куртка входить в обов'язковий перелік спецодягу для монтажників, мулярів, бетонників, стропальників, штукатурів та інших спеціалістів. Специфіка окремих підрозділів вимагає принципового підходу до вибору матеріалів і фасону цих виробів. 

На нашому сайті ви зможете замовити будь-яку номенклатуру спецодягу оптом і в роздріб. Ведеться продаж стандартних моделей і пошив та нанесення логотипу компанії за спецзамовленням. Вся продукція має сертифікати відповідності та виготовляється згідно з вимогами охорони праці та ДСТУ. Можлива доставка на склад вашого підприємства. Звертайтеся в ProStil з питання придбання спецодягу і ви не пошкодуєте про своє рішення.

Повна версія

Мобільна версія